Фурнітура Блюм. Новинки 2015.

Цьогоріч ми презентуватимемо Вам новинки фурнітури Блюм та вироби, які вже довели свою функціональність та довершеність.

Legrabox free

Legrabox free

Tip-on blumotion для LegraboxЦя висувна система з високими боковими вставками дає змогу втілити в життя будь-які дизайнерські рішення. LEGRABOX free вражає елегантною чіткістю форм та функціональністю, яку забезпечують напрямні MOVENTO. На нашому стенді декілька разів щодня буде відбуватись навчання з монтажу та демонтажу цієї шухляди.

Tip-on blumotion для Legrabox

Servo-Drive flexНова технологія руху від Blum об’єднала переваги двох систем. TIP-ON BLUMOTION на механічній основі забезпечує зручне відкривання легким дотиком до фасаду завдяки TIP-ON та плавне і безшумне зачинення з BLUMOTION. Ця технологія зробить користування меблями, зокрема з фасадами без ручок, ще комфортнішим та зручнішим.

Servo-Drive flex

Aventos HK-XSЕлектрична система SERVO-DRIVE flex створена спеціально для відкривання фасадів без ручок, за якими вмонтовано побутову техніку. Незалежно від конструкції корпусу, способу кріплення дверей до фасаду і напрямку відкривання SERVO-DRIVE flex можна використовувати для будь-якого вбудованого холодильника, морозильної камери чи посудомийної машини.

Aventos HK-XS

Новинка в сімействі AVENTOS. Завдяки малим габаритам цей підіймальний механізм прекрасно підходить для надвузьких (з мінімальною внутрішньою глибиною до 125 мм) верхніх шаф. Тому це ідеальне рішення для виробників не лише меблів для кухні, але й для ванної кімнати та вітальні.

З найкращими побажаннями, Blum Україна.

Выставка

Компанія Blum матиме за честь вітати Вас на виставці «Меблеві технології, комплектуючі та текстиль – 2015», що відбудеться з 11 по 14 березня 2015 у виставковому залі «КиївЕкспоПлаза». Також щодня будуть відбуватися майстер-класи з монтажу нашої фурнітури.
Ласкаво запрошуємо Вас відвідати світ «Досконалого руху»

Фото меблів з фурнітурою Блюм

Кухни с направляющими и петлями Blum.

кухня с фурнитурой Блюмкухня с авентос Блюмпідіймальний механізм Blumмеблі для кухніплавне і безшумне зачинення з BLUMOTION

Відео кухні з Blum

Кухня servo drive