fbpx

Меблева виставка KIFF 2018

23.11.2017

Увага! Київський міжнародний меблевий форум KIFF 2018 змінює місце проведення! З 12 по 15 березня 2018 року виставка відбудеться у Міжнародному виставковому центрі за адресою м. Київ, проспект Броварський, 15, Україна.

Наймасштабніша та найочікуваніша меблева та інтер’єрна подія року – виставка KIFF для своїх відвідувачів та учасників стане ще більшою, ще вишуканішою та інноваційною. Більше 700 світових брендів меблів, освітлення, предметів інтер’єру, декору, текстилю,покриття для стін та підлоги, дверей, побутових приладів. Готові інтер’єрні рішення, провідні дизайн студії України та Европи, розташовані на площі більш ніж 30 000 кв.м. Більше 25000 відвідувачів: дизайнери та архітектори, виробники та дилери, імпортери, власники салонів, представники сектору HoReCa. Більше 100 заходів унікальної ділової програми: презентації, майстер-класи, лекції та семінари за участі відомих персон меблевої та інтер’єрної галузі.

Спеціальні івенти на KIFF 2018 у Києві

Kitchen Trend — найбільша експозиція кухонь в Україні. Світові бренди, новітні тренди та інноваційні рішення облаштування кухонного простору.

Премія «INTERIUM» – міжнародний конкурс для дизайнерів і архітекторів на кращий інтер’єр громадських будівель і житлових приміщень.

Меблева виставка KIFF 2018
Адреса проведення.

В этом году мы подготовили много нового! Completely NEW! Новый имидж выставки, новая локация, новые и постоянные участники в Международном Выставочном Центре! KIFF 2018 станет еще больше и интереснее!

Три павильона выставочного центра представят новые коллекции мебели, а также бытовую технику, двери, сантехнику, текстиль от компаний – лидеров с Украины, Белорусcии, Италии, Германии, Испании, Турции и других стран.

Масштабная экспозиция кухонь в 2018 году удивит своим размахом и представит широкий ассортимент современных и классических моделей на любой вкус и бюджет.

Актуальная программа мероприятий при участии ведущих дизайнеров и архитекторов, среди которых Cees Donkers, Matteo Bianchi, Niсola Ticozzi, Carlo Bimbi, Виталий Ивахов, Наталья Олексиенко и многие другие ознакомят с новейшими тенденциями в мире дизайна и архитектуры.
Интерьерная премия Interium, международный конкурс для дизайнеров и архитекторов, определит лучшие реализованные интерьеры 2017- 2018 годов. Номинации, условия конкурса, члены жюри уже на сайте.

Современный МВЦ, развитая инфраструктура, удобное расположение и продуманная навигация поспособствуют еще более комфортному и продуктивному участию в выставке.

Найбільша експозиція кухонь і кухонної техніки за останні 10 років. 

KIFF стає KIDS FRIENDLY

Майданчик KIFF KIDS SPACE для дітей з самого раннього віку, де вони зможуть отримати унікальну можливість легкого і невимушеного дослідження навколишнього простору. Вас чекає спеціальним чином організована площадка, а також майстер-класи для дітей і батьків, ігри та багато іншого для захоплення діток технологіями і дизайном. Ми впевнені, що таким чином допоможемо дітям розвинути почуття смаку, розкрити здібності, і творчий потенціал.
Тепер ви обов’язково повинні відвідати KIFF всією сім’єю!

Готуємо меблі до літа!

Шукайте вуличну і садові меблі?

Також в інтерактивному форматі в зоні лекторію можна почути реальні кейси проектів від дизайнерів і їх замовників, задати хвилюючі питання і прийняти участь в дискусії.

Відео з виставки меблів kiff 2018

Фото с мебельной выставки kiff 2018 в Киеве