MES Company

Виробництво меблів

хрест пошаниВиробляємо за індивідуальним замовленням меблеві вироби: ліжка на замовлення, дивани на замовлення. Короткі терміни виготовлення протягом 2-25 днів з моменту замовлення. Обставляємо меблями квартири під ключ. Виготовимо кухні і шафи для Вашого будинку або квартири. Додаткову інформацію Ви завжди можете отримати за телефонами — +38 (044) 332-89-44; +38 (044) 228-63-78

Перелік послуг:

  • розробка індивідуального меблевого дизайн проекту,
  • виготовлення диванів і ліжок по фотографії замовника або по дизайн проекту дизайнера,
  • співпрацюємо з дизайнерами по обстановці меблями квартир і будинків під ключ,
  • виробництво, м’які меблі на замовлення (ліжка, дивани),
  • виробник, меблі в квартиру або приватний будинок під ключ,
  • виготовлення, корпусні меблі будь-якої складності,
  • перетяжка ліжок, диванів для кафе, барів, ресторанів, автомобілів, яхт, готелів, установ, а також для дому та офісу,
  • виготовлення нестандартної м’яких меблів за індивідуальними розмірами та формами,
  • виготовлення, м’які меблі для кафе, барів, ресторанів, клубів, готелів, установ, громадських закладів, а також для дому та офісу,
  • виготовлення ліжка з коробом для білизни і ліжко з підйомним механізмом на газових амортизаторах.

М’який наповнювач для сидіння і спинок пінополіуретан з компонентів закордонного виробництва: Basf (Німеччина), Bayer, Shell, Dow (США), Corazzi (Італія). Виробник еластичного поролону в Україні компанія Інтерфом. Система якості на заводах DIN EN ISO 9001: 2008, відповідальність підтверджує сертифікат Bureau Quality International №UA226018. Показник безпеки пінополіуретану підтверджений “TUV Rheinland” по “TOX-PROOF” критеріям для здоров’я людей. Пожежна безпека марки CMHR підтверджена сертифікатом FIRA International міжнародної лабораторії. Використовуємо для диванів і ліжок безпечний для здоров’я людей пінополіуретан. Сертифікат санітарно-епідеміологічної експертизи виданий Інститутом екогігієни і токсикології ім. Медведя.

Компанія MES розпочала свою роботу на ринку ексклюзивних меблів в Україні з 2003 року. І по сьогоднішній день ми продовжуємо працювати і підвищувати якість своєї продукції. За цей час було зроблено багато різних робіт по виробництву меблів. Компанія займається розробкою індивідуальних проектів, які не поступаються конкуруючим виробникам. Наша команда завжди прагне підвищити сервіс, і якість продукції, що випускається унікальних меблів. Виробництво на професійному обладнанні. Підприємство відомо, як хороший виробник ліжок в Києві. Формуємо дилерську мережу на ліжка високої якості від виробника.

Нагороди “Національний бізнес рейтинг” 2014 рік

нагороди MES Companyмедаль лідер галузі
сертификат лідер галузімедаль За заслуги і досягнення

Великий виставковий зал двоспальних моделей в спальню. Наше ліжко ще ніхто не розхитав. Не думаємо, що ви будете першими.

Кровать с мягким изголовьем и подъемным механизмом на заказ

Наше завдання – втілювати Ваші ідеї. Ми постійно слідкуємо за потребами кожного клієнта й вивчаємо найновіші тенденції меблевої галузі.