Меблі MES Company

Відкриття філії MES Company Georgia

Мебель Mes Company - Georgia, Tbilisi

Виробництво меблів

Виготовляємо за індивідуальним замовленням меблеві вироби: ліжка, дивани на замовлення. Терміни виготовлення протягом 2-25 днів. Обставляємо меблями квартири під ключ. Виготовимо кухні і шафи для будинку або квартири.

На сайті фото диванів і ліжок виключно нашого виробництва.

Додаткову інформацію за телефонами: +38 (063) 267-99-81.

Перелік послуг меблевого виробництва

  • розробка індивідуального меблевого дизайн проекту;
  • виготовлення диванів і ліжок по фотографії замовника або по дизайн проекту дизайнера;
  • співпрацюємо з дизайнерами по обстановці меблями квартир і будинків під ключ;
  • виробництво, м’які меблі на замовлення;
  • виробник, меблі в квартиру або приватний будинок під ключ;
  • виготовлення, корпусні меблі будь-якої складності;
  • перетяжка ліжок, диванів для кафе, автомобілів, яхт, готелів, установ, громадських закладів, а також для дому та офісу;
  • виготовлення нестандартних м’яких меблів за індивідуальними розмірами та формами;
  • виготовлення ліжок з коробом для білизни і з підйомним механізмом на газових амортизаторах.

двоспальне ліжко з підйомним механізмом

М’який наповнювач для сидіння і спинок пінополіуретан з компонентів закордонного виробництва: Basf (Германия), Bayer, Shell, Dow (США), Corazzi (Италия). Виробник еластичного поролону в Україні компанія Інтерфом. Система якості на заводах DIN EN ISO 9001: 2008, відповідальність підтверджує сертифікат Bureau Quality International №UA226018. Показник безпеки пінополіуретану підтверджений “TUV Rheinland” по “TOX-PROOF” критеріям для здоров’я людей. Пожежна безпека марки CMHR підтверджена сертифікатом FIRA International міжнародної лабораторії. Використовуємо для диванів і ліжок безпечний для здоров’я людей пінополіуретан. Сертифікат санітарно-епідеміологічної експертизи виданий Інститутом екогігієни і токсикології ім. Медведя.

Компанія МЕС розпочала роботу на ринку ексклюзивних меблів в Україні з 2003 року. І по сьогоднішній день продовжуємо працювати і підвищувати якість продукції. За цей час було зроблено багато роботи з виготовлення меблів. Розробляємо індивідуальні проекти, які не поступаються конкуруючим виробникам. Команда прагне підвищити сервіс, і якість продукції унікальних меблів.

Виготовлення на професійному обладнанні. Підприємство відомо, як виробник ліжок в Києві. Каталог м’яких меблів включає в себе як стандартні моделі диванів, крісла і тахти, так і вироби, виконані за індивідуальними ескізами та розмірами.

ліжко італія на замовленняліжко з широкою спинкою на замовленняліжко в спальню на замовленнявиготовлення ліжок на замовленнявисоке ліжко американський стандарт на замовленнядивани на замовлення

Нагороди “Національний бізнес рейтинг” 2014 год

нагороди MES Companyмедаль Лідер галузі
сертифікат Лідер галузімедаль За заслуги і досягнення

Великий виставковий зал двоспальних моделей в спальню.

Наше ліжко ще ніхто не розхитав. Не думаємо, що ви будете першими.

Відео по меблям на замовлення

Кровать с мягким изголовьем и подъемным механизмом на заказ

Каталог матеріалів по меблям на замовлення

хрест пошани MES Company

Наше завдання -- втілювати Ваші ідеї. Ми постійно стежимо за потребами кожного клієнта і вивчаємо новітні тенденції меблевої галузі.