Диван Престиж в кафе

Ціна: индивидуальный просчет грн
01.03.2016

Елегантний диван «Престиж» в кафе виберуть багато власників ресторанів і кафе. Замовник меблів -- ресторан Тіке, адреса: Київ, вул. Сагайдачного 31 А. Якісний виріб з шикарним дизайном зробить інтер’єр будь-якого ресторану і кафе багатим і чудово красивим.

Оригінальний виріб виготовляється на замовлення. Під час виготовлення даного предмета меблів, виробник використовує найкращі матеріали, які мають високу якість і чудову міцність. Красивий виріб, який має оригінальний дизайн, володіє міцним і якісним каркасом.

Чудовий виріб має в якості оббивки красиву і приємну на дотик тканину фіолетового кольору. Красива оббивка має досить довгий термін служби і високу якість, який порадує багатьох покупців. Спинка виробу прошита і має ґудзики обшиті тканиною аналогічного кольору. Високоякісний виріб ззаду не має грубих швів і нерівностей. Завдяки цьому дані дивани можна встановлювати в середині ресторанного приміщення.

Затишний виріб з міцною тканиною фіолетового кольору зробить відпочинок всіх відвідувачів приємним і дуже комфортним. Але це ще не все! Чудовий виріб з шикарним дизайном подарує приміщенню ресторану і кафе багатий дизайн і чудову атмосферу затишку й комфорту.

Фото дивана з каретною стяжкою для кафе в Києві

дивани для кафе Престиж дивани для ресторану дивани з підлокітниками для кафе м'які дивани для кафе дивани з подушками для кафедиван для кафе дивани з гудзиками для кафе зручні дивани для кафе дивани для бару дивани в ресторан Тіке

Відео по дивану з гудзиками для кафе на замовлення

Диваны в кафе Престиж