Диван з механізмом міленіум 179

Ціна: 40000 грн
22.06.2019

Розкладний вперед диван з механізмом міленіум на замовлення в Києві. Купити розкладні дивани з ортопедичним матрацом для щоденного сну. У меблі встановили італійський механізм розкладання Отелло.

Зміст:

Характеристика дивана з механізмом міленіум на замовлення

  • розмір спального місця ортопедичного матраца дивана 160х195 см;
  • італійський розкладний механізм міленіум аналог отелло;
  • оббивка тканина коричневого кольору: підлокітники – однотонна, сидіння і спинка – в клітинку;
  • диван двомісний прямий розкладається вперед;
  • виготовимо розкладні дивани з механізмом міленіум на замовлення від виробника м’яких меблів у вітальню MES Company в Києві.

Одна з моделей розкладних диванів, які комплектуються ортопедичним матрацом. Пружинний матрац з м’яким шаром пінополіуретану підходить для щоденного сну. Диван, що розкладається в вітальні не замінить повноцінне ліжко. Дивани зі спальним місцем на кожен день комплектуються механізмами міленіум і седафлекс.

Принцип розкладання механізму отелло зображено нижче на фото і відео. Виробник конструкції Італія. Стандартні розміри глибини і довжини механізмів створюють параметри для дивана з таким типом розкладання.

Виготовлення м’яких диванів з механізмом розкладки вперед. 

Фото дивана з італійським розкладним механізмом

диван з механізмом міленіум диван з механізмом міленіум на замовлення розкладний диван з механізмом міленіум на замовлення двомісний диван з механізмом міленіум на замовлення прямий диван з механізмом міленіум на замовлення виготовлення розкладних диванів на замовлення механізм міленіум для розкладного дивана диван, що розкладається з механізмом міленіум на замовлення розкладний диван вперед на замовлення диван з ортопедичним матрацом на замовлення розкладні дивани на замовленнярозкладний диван з матрацом для щоденного сну розкладний диван з ортопедичним матрацом розкладні дивани вперед на замовлення диван з механізмом міленіум на замовлення в Києві

механізм розкладки дивана міленіум

Відео по розкладному дивану вперед міленіум