fbpx

Кругле ліжко 312

Ціна: индивидуальный просчет грн
29.02.2016

Кругле ліжко подіум на замовлення в Києві. Купити круглі ліжка в спальню за розмірами від виробника. Для такої форми потрібно простора кімната. Мінімальний зручний розмір спального місця 220 см в діаметрі.

Двоспальна модель круглого ліжку

Двоспальна кругла модель виготовляється на виробництві в Києві за індивідуальним запитом покупця. Може бути кругла або будь-якої іншої форми, дизайну або розміру. Будь-яка кругла модель повинна бути зроблена якісно.

Зміст:

  1. Характеристика круглого ліжка в спальню
  2. Фото круглого ліжка на замовлення
  3. Відео по круглому ліжку

Характеристика круглого ліжка в спальню на замовлення

  • форми ліжок на замовлення: кругла, напівкругла, овальна
  • рекомендований діаметр спального місця 220 см для двоспального варіанту (на замовлення можливі всі розміри)
  • круглі ліжка підходять для просторої спальні
  • матрац круглої форми виготовляється під замовлення
  • каркас виготовлений з фанери і дерева
  • оббивка м’якої частини: тканина, кожзам, натуральна італійська шкіра
  • ортопедична кругла основа з буковими ламелями

Замовити можна з різними радіусами. Щоб вийшло нормальне спальне місце, потрібен досить великий діаметр. Під замовлення підбирається колір і тип оббивки. Вся конструкція складається з фанери і дерева. Для м’якості використовується пінополіуретан необхідної щільності. Ліжко може бути виготовлене під індивідуальний розмір або дизайн.

Фото круглого ліжка на замовлення

виробник круглих ліжок виробництво круглих ліжок купити кругле ліжко кругле ліжко в Києві кругле ліжко кругле ліжко на замовлення замовити кругле ліжко

Виготовляється під замовлення з потрібним радіусом з урахуванням розмірів спальні.

Гарні меблі в спальню

Якісні меблі повинні бути виконані у відповідності з усіма технічними вимогами. Перевірені матеріали дозволяють виробляти надійну меблеву продукцію. Відноситься до меблів повсякденного користування, тому повинні бути надійними і комфортними.

В інтер’єрі

Вдало підібраний дизайн круглому ліжку буде успішно гармоніювати з навколишнім в спальні інтер’єром. Добре підібрані кольори створюють комфортну і сприятливу атмосферу в будинку. В першу чергу повинна бути призначена для щоденного комфортного сну. Зверху хороший зручний матрац з ортопедичним і анатомічним ефектом. Сучасні технології дозволяють виробляти якісні матраци для сну. Для продовження терміну експлуатації матраца і створення ортопедичності використовується каркас з ортопедичними буковими ламелями. Матеріали проходять попередню обробку і перевірку на стійкість і нешкідливість. Також виготовляється з екологічно чистих матеріалів. Для каркаса використовується фанера і натуральне дерево. Як і будь-яка інша меблі для спальні має свої особливості.

Моделі в спальню

Радіусна модель ліжка приємно вписується в інтер’єр великого приміщення спальні, щоб проглядалася практично з усіх боків. Двоспальне ліжко для спальні – це затишок і здоровий сон.

Рекомендуємо подивитися ще одну модель напівкруглого ліжка з гудзиками в шкірі в спальню для дівчинки, яка була виготовлена на замовлення.

напівкругле ліжко на замовлення

Виготовляємо круглі ліжка на замовлення в Києві за індивідуальним дизайном.

Відео по круглому ліжку в спальню на замовлення