2 спальне ліжко 364

Ціна: 19000 грн
19.05.2016

2 спальне ліжко по кресленню або проекту на замовлення в Києві. Купити ліжка для двох. Двоспальне з використанням підйомного механізму -- відмінне рішення для вашої спальні. Виробництво нестандартних моделей.

Зміст:

Технічні характеристики 2 спального ліжка на замовлення

  • Спальне місце розміром від 120 до 180 см. Але ми можемо зробити його будь-якого, навіть не стандартного, розміру на замовлення.
  • Оббивка виповнюється з екошкірі, але можливо також використання тканини або натуральної шкіри (виготовлення по фото на замовлення).
  • У підйомному механізмі використовуються газові амортизатори, що забезпечує плавність ходу і його довговічність.
  • Ортопедична спальна сітка-каркас від виробника з світовим ім’ям.
  • Під ламелевим підставою передбачений ящик для зберігання постільної білизни або інших речей.
  • Як наповнювачі використовуються синтепон або пінополіуретан.

У нас також можливе виготовлення двоспальних моделей з підйомним механізмом за розмірами, які необхідні саме вам, спальні з індивідуальним дизайном. Всі роботи на ліжко виконуються якісно і в строк, визначений договором. Звертайтеся до нас, щоб купити ліжко, і ваш відпочинок стане безтурботним. Приємних снів!

Фото 2х спального ліжка на замовлення

виготовлення двоспальних ліжок виробництво 2 спальних ліжок ддвоспальне ліжко на замовлення 2 х спальне ліжко на замовлення 2 спальне ліжко з коробом 2 спальне ліжко на замовлення 2 х спальне ліжко 2 спальне ліжко з ящиком 2 спальне ліжко з підйомним механізмом 2 спальне ліжко

Відео по 2 спальному ліжку в екошкірі на замовлення

2 спальная кровать на заказ

Ціна двоспального ліжка в залежності від розміру

Виробляємо в будь-яких розмірах і кольорах на замовлення.

Двоспальні ліжка на замовлення. Виробник подбав, щоб спати на ньому вам було комфортно, а користуватися зручно. При виробництві на ліжко використовуються тільки якісні матеріали.