Купити круглі ліжка на замовлення в Києві. Кругле ліжко ставитися півколом в кутку або в центрі кімнати. Все з часом змінюється. Цей принцип торкнувся і ліжка. Округлі форми починають переважати. Справжнім шедевром в світі дизайні стало кругле ліжко. Скільки нових можливостей по створенню своєрідного стилю. Кругле ліжко заявляє свої права на провідну роль на весь простір.

Короткий огляд ліжок круглої форми

Круглі ліжка люблять простір, свободу. Посилить враження від її виду, а також самосвідомість її володаря, плавний подіум з підсвічуванням під нею в центрі великої спальні. Вона не любить багато меблів з собою по сусідству. Ніяких кутів, тільки плавні, що хвилюють лінії. В інтер’єр спальні з ліжком такої форми ідеально впишуться деталі паливних, м’яких форм. Круглий килим на підлозі, овальне або кругле дзеркало на стіні, напівкруглий туалетний столик, балдахін, складуть гармонійну композицію.

Наважуючись придбати напівкругле ліжко, можна загубитися у виборі відповідної моделі – прості, на круглому і квадратному підставі, з узголів’ями різноманітних форм, з бортиками, з ящиками для зберігання, з аудіосистемами, фіксований або мобільний столик (або два), який рухається по діаметру, підлокітники, з підйомним механізмом, з кутовим комодом, що обертаються. Все це створює додаткову зручність і комфорт цього королівському ложі.

І що в результаті?

Велика кількість оббивних матеріалів, величезний колірний спектр і різноманітність моделей надихає на створення різних дизайнерських стилів і напрямків.

Стилі хай-тек, модерн, арт-деко складуть повну гармонію з цим неординарним ложе.

Кругла ліжко впишеться в класику, ампір і кантрі на великій площі, розташувавши масивну меблі на деякій відстані.

Оригінальна підвісна кругла ліжко з неоновим підсвічуванням під нею, створить чарівну казку для молодят.

  • Кругле ліжко, прикріплена до стіни, створює неповторне враження ширяння і легкості.
  • Родзинкою цього виду ліжок стала ліжко-раковина, з підсвічуваннями всередині вона створює враження космічної капсули. Особливий захват від неї випробує підростаюче покоління.

Спальня маленької площі не дасть повністю розкрити індивідуальність і самобутність круглому ліжку. Але в достаток моделей можливо знайти вихід і в цій ситуації. Стиль мінімалізму допоможе виправити становище.

На меблевому ринку є великий вибір схильних до трансформації круглих ліжок, які трансформуються у всілякі конфігурації диванів.

Ліжка з нестандартними розмірами і рішеннями виготовляються за індивідуальним замовленням.

Кругле ліжко: всі за і проти

Коли мова заходить про круглі ліжка багато хто відчуває суперечливі почуття і деяке замішання. З одного боку, екстравагантність і свіжість такого рішення викликають непідробний інтерес. З іншого – незрозумілі страхи і сумніви заважають прийняти остаточне рішення.

Чим хороше кругле ліжко?

  • Спальне місце округлої форми не часто зустрінеш в сучасних будинках. Незвичайність зовнішнього вигляду, новизна відчуттів – це чи не самий затребуваний товар на ринку?
  • Підвищений рівень комфорту. Кругла ліжко значно просторіше своїх прямокутних конкурентів і пропонує абсолютну свободу розташування – вздовж і поперек однаково зручно.
  • За господарської частини незвичайне ложе теж не поступається традиційним побратимам, адже ємність всередині так само простора, як і зовні.

Поговоримо про недоліки

  1. Значні габарити. Кругла ліжко буде перевантажувати інтер’єр маленьких спалень. В умовах дефіциту життєвого простору радість від покупки швидко померкне.
  2. Психологічне навантаження – деяким людям складно звикнути до нової форми спального місця. Незважаючи на любов до всього незвичайного, більшість з нас в душі консерватори.
  3. Висока вартість. Причому переплачувати доведеться не тільки під час покупки, але і в процесі експлуатації – постільна білизна для таких ліжок зовсім не дешеве.

Круглі ліжка незвичайні у всьому – навіть підбираючи розмір ложа доведеться орієнтуватися на діаметр, що трохи збиває з пантелику. Так, для дитини підійде виріб діаметром 2м, а для подружньої пари – не менше 2,5 м.

Тож не дивно, що такий екстравагантний предмет багато хто прагне розмістити в центрі спальні, проте спати узголів’ям до стіни набагато комфортніше. Підкреслити м’якість ліній і додати інтер’єру закінчений вигляд допоможуть додаткові елементи округлої форми: килимки, пуфики, дзеркала та інші предмети декору.

Фото круглих ліжок в спальню на замовлення

круглі ліжка круглі ліжка на замовлення

Відео по круглим ліжкам на замовлення в Києві

Шкіряне кругле ліжко 466
Ціна: индивидуальный просчет грн
Напівкругле ліжко 328
Ціна: индивидуальный просчет грн
Кругле ліжко 312
Ціна: индивидуальный просчет грн