Купити кухні на замовлення за проектом в Києві від виробника. Виробником високоякісних кухонь за індивідуальними розмірами Блюм (blum) пропонуються послуги з виробництва та встановлення унікальних кухонних гарнітурів відповідно до умов індивідуального замовлення (кутові, прямі). Проектування і виготовлення з урахуванням персональних побажань замовника в потрібних розмірах, конфігурації, кольорі і з застосуванням унікальних дизайнерських рішень. Творчий підхід до оформлення кухні та різні варіанти планування задовольнять запити найвимогливішого покупця.

Фурнітура від всесвітньо відомого виробника якісних меблів Блюм (blum) проста в експлуатації і безпечна. Ящики і дверці плавно і легко відкриваються. Фарбовані фасади і оригінальні колірні комбінації роблять наші кухні унікальними в своєму роді на замовлення. Виробник не накладає суттєвих обмежень на використання тих чи інших матеріалів при виготовленні кухні і раціонально підходить до проектування і планування.

Які фактори необхідно врахувати при замовленні кухні?

 • Кількість і вид кухонної техніки (вбудована або звичайна).
 • Відповідність габаритам приміщення.
 • Кольорове оформлення, дизайн. Для маленьких приміщень підходять світлі кольори.
 • Місце розміщення розеток і сантехнічних виходів під кухню.
 • Додатковий функціонал і види допоміжних аксесуарів.
 • Дизайнерське оформлення кухні під замовлення.
 • матеріал фасадів (наприклад, МДФ)

З розробкою функціональних рішень, підбором матеріалів і фурнітури завжди допоможуть кваліфіковані фахівці, з огляду на всі ваші індивідуальні переваги. Кухня повинна бути красивою, як на фото і функціональною. Фарбований МДФ дуже популярний на сьогоднішній день в Києві і по всій Україні.

Зручність користування кухнею багато в чому залежить від надійності фурнітури. В процесі розробки виробник приділяє особливу увагу раціональному розташуванню шафок та встановленню простих механізмів.

За формою може бути:

 • кутовою
 • прямою
 • П-образною
 • довільної форми
 • під форму приміщення

Переваги меблів, виготовлених на замовлення

Потенційні замовники часто задаються питанням – купити готовий кухонний гарнітур або зробити індивідуальне замовлення по кухні. У цьому питанні слід брати до уваги не вартість і терміни виготовлення, а корисність результату.

Принципові переваги продукції, що виготовляється на замовлення кухні наступні:

 • збірка відповідно до розмірів приміщення і обстановкою;
 • найширший асортимент матеріалів і фурнітури Blum;
 • можливість реалізації унікальних дизайнерських рішень і колірного оформлення;
 • можливість ефективного і раціонального використання корисного простору кухні;
 • надання гарантій;
 • можливість гармонійно вписати в навколишній простір кухонну техніку і непомітно сховати комунікаційні елементи;
 • кутова, пряма, П образна;
 • використання хорошого матеріалу для лицьової частини МДФ.

Оформляючи індивідуальне замовлення, ви отримуєте нестандартну і надійну в експлуатації кухню, що задовольняє заявлені вимоги. Виготовляємо по фото замовника максимально схожий виріб.

В нашій галереї фото і відео можна подивитися і ознайомитися з прикладами робіт нашого підприємства кухонних меблів (фасади МДФ).

Відео по кухні на замовлення в Києві

Кожна кухня має бути по-своєму особливою. Замовити можна, вибравши дизайн, кольори, фурнітуру і матеріали. Від матеріалів і комплектуючих залежить ціна. Ціни виробника можуть бути різні. Вартість виробу формується індивідуально в залежності від параметрів.

Матеріали:

 • МДФ
 • ламіноване ДСП (ЛДСП)
 • комплектуючі з Німеччини (напрямні тандем, доводчики, Тіпон)
 • фасади з МДФ фарбування матове (каталог квітів)

Правильний вибір кухні

Кухня – дуже важливе місце в будинку. І до вибору кухні потрібно поставитися дуже серйозно. Важливо щоб вона була функціональною, але в той же час не варто забувати про естетику. Кухня повинна бути красивою.
Вибираючи кухню потрібно обговорити з усією родиною, чого ви хочете від нової кухні, якою вона повинна бути, щоб в ній було приємно перебувати. Заздалегідь потрібно прорахувати скільки потрібно матеріалу, скільки грошей потрібно буде затратити. Щоб це було простіше зробити, слід змінити кухню, уточнити довжину, висоту, ширину.

Необхідно визначитися з тим, які меблі планується поставити на кухню, скільки шафок і де вони будуть стояти, яка побутова техніка буде стояти на кухні. Корисно буде зробити план кухні на міліметрівці. Якщо кухня не великого розміру, то варто подумати про те, щоб задіяти всі кути в приміщенні.

Якщо думки членів сім'ї при виборі кухні розділилися, то потрібно йти на компроміс, зупинитися на золотій середині або зупинитися на класиці, яка завжди актуальна.

Коли вибір зроблений, і зрозуміло яка кухня буде в будинку, слід подивитися інформацію в інтернеті.

 • Який матеріал вибрати, подивитися готові кухні, відвідати інтернет-магазини, все це можна зробити в інтернеті.
 • Тут же можна прицінитися і визначитися з бюджетом.
 • Від того, яка сума виділена на кухню залежить багато, можна сказати навіть все.
 • Розглядаючи варіанти кухні в інтернеті, слід не забувати, що ціна вказана на погонний метр.
 • Але при цьому не треба забувати, що ця ціна, як правило, не враховує наповнення шаф і тумб, за виключення звичайних полиць. Тому при розрахунках округляйте суму в більший бік.

Щоб не помилитися з вибором слід відвідати не один магазин, що займається виготовленням кухонь, порівняти ціни, якість матеріалу. Можна скористатися консультацією продавців і дизайнерів в магазині. Це безкоштовна послуга. Потрібно дізнатися відразу про наповненість шаф, про ціни на всілякі висувні секції та кошики, про усі випадки наповнення поличок і шухлядок.

При покупці побутової техніки слід також відвідати не один магазин з електронікою. Якщо замовити техніку відразу в тому ж магазині де і кухню, то вона точно підійде за габаритами, але якщо вибирати техніку в іншому спеціалізованому магазині, то можна значно заощадити.

Справа залишилася за малим – зібрати кухню. Можна звичайно спробувати зібрати кухню самостійно, але краще не ризикувати і замовити збірку в магазині. Процедура ця досить не дешева і довга. Вартість збирання буде дорівнює по мірно 10% від вартості кухні. А по часу збірка займе 6-8 годин.

Виробництво кухні на замовлення в Києві за індивідуальними розмірами. Вибір кольору, матеріалів і надійної фурнітури. Блюм (Blum) в виготовленні кухонь.

Від мрії про кухню до кухні своєї мрії

Ще до того, як майстер візьме в руки нашу фурнітуру, він вже може розраховувати на підтримку з боку Blum. Вона дуже багатогранна: ми допомагаємо нашим клієнтам, починаючи з етапу планування і формування замовлення, а також в процесі виробництва, при складанні і регулюванні нашої фурнітури.

Корпуси нової кухні змонтовані, електроприлади розпаковані і готові до використання. Після того, як встановлені ящики, закріплені фасади і зняті плівки, замовник може розслабитися: більше нічого не заважає почати користуватися кухнею! Однак навряд чи в цей момент хтось думає про те, які етапи проходить кухня від мрії до втілення її в реальність. Виробник меблів повинен багато передбачити в процесі виробництва кухні. Починаючи з планування та складання замовлення до виробництва, складання та регулювання меблевої фурнітури – йому треба буде розв'язати безліч складних завдань. Щоб надати йому максимальну підтримку в повсякденній діяльності, ми пропонуємо різні види електронних сервісів на кожному етапі роботи.

Від ескізу до готової кухні

Клієнти приходять до виробника меблів зі своїми ідеями і ескізами кухні-мрії. Тут починається процес проектування кухні і її оснащення. Необхідно з'ясувати всі бажання і переваги замовника, оскільки нова кухня повинна розв'язувати максимальну кількість завдань. Після того як проект затверджений, в гру вступає наш конфігуратор корпусів. Це зручний інструмент для планування окремих корпусів і меблів в цілому. Чим більше кухня і краще її оснащення, тим складніше вибрати і замовити необхідну меблеву фурнітуру. Той, хто думає, що фахівець вибирає всі потрібні комплектуючі та фурнітуру вручну за каталогом, помиляється: набагато простіше і надійніше скористатися конфігуратором виробів, який інтегрований в конфігуратор корпусів.

Свердлити, але правильно

Після того як складено списки фурнітури для нової кухні і сформований замовлення, можна приступати до виготовлення окремих комплектуючих. Необхідно розрахувати безліч позицій для свердління, підібрати свердлильні головки і зробити отвори. Тут потрібна велика точність. Компанія Blum знову приходить на допомогу. Для точної і ефективної установки позицій свердління на наших свердлильно-присадних верстатах ми розробили EASYSTICK – лінійку з цифровим програмним управлінням. Велика перевага для майстра: немає необхідності в ручній установці упорів на верстаті MINIPRESS.

Монтаж кухні – половина успіху

Той, хто сам збирав меблі в своїй першій власній квартирі, знає: це непросто. У великій кількості деталей легко загубитися, і майстер-любитель часто в кидає розпочате заняття. Професійні меблевики та збирачі знають свою справу. Але і в їх роботі точність і ефективність дуже важливі. Для них ми пропонуємо допомогу у вигляді EASY ASSEMBLY – продуманого додатки для складальників меблів. Воно встановлюється на смартфон або планшет і містить всі дані, необхідні професіоналам в повсякденній роботі. Які б завдання не стояли перед вами – надійний монтаж, точне позиціонування або правильне регулювання нашої фурнітури – електронні сервіси Blum допомагають виконувати монтаж ще простіше і зручніше. Очевидно одне: чим точніше відрегульована наша фурнітура, тим краще вона функціонує.

Міні кухня для офісу 536
Шпонована кухня 216
Ціна: индивидуальный просчет грн
Кухня з діодним підсвічуванням 215
Кухня servo-drive 214
Ціна: индивидуальный просчет грн
Кухня без ручок 213
Ціна: индивидуальный просчет грн
Глянцева кухня 212
Ціна: индивидуальный просчет грн
Кухня з шпону 211
Ціна: индивидуальный просчет грн
Кухня в офіс 210
Ціна: индивидуальный просчет грн
Кухня в класичному стилі 209
Ціна: индивидуальный просчет грн
Кухня фасади МДФ 208
Ціна: индивидуальный просчет грн
Біла кухня 201
Ціна: индивидуальный просчет грн
Чорно-біла кухня 207
Ціна: индивидуальный просчет грн
Рожева кухня 206
Ціна: индивидуальный просчет грн
Кухня в білому кольорі 204
Ціна: индивидуальный просчет грн
Кухня в приватний будинок 203
Ціна: индивидуальный просчет грн
П подібна кухня 205
Ціна: индивидуальный просчет грн
Кутова зелена кухня 202
Ціна: индивидуальный просчет грн