Кухня в приватний будинок 203

Ціна: индивидуальный просчет грн
01.03.2016

Виготовлена кутова кухня в приватний будинок на замовлення з дерев’яними фасадами. Великі кутові кухні з дерева є невід’ємним атрибутом котеджного будинку і акцентує увагу на стилі інтер’єру. Найбільш привабливо в приватному будинку виглядають дерев’яні меблі, саме тому представлена модель кухні так чудово вписується в інтер’єр.

Зміст:

Фасади з масиву натуральних дерев’яних порід надають кухонному приміщенню самобутній вигляд. Основними елементами служать шухлядки і місткі полиці з надійною фурнітурою. Фасади з дерев’яної породи вимагають дбайливого догляду і спеціальної технологічної обробки.

Характеристики кухні для приватного будинку на замовлення

  • виконання — кухня-студія;
  • кутова конфігурація;
  • фасади з натурального дерева;
  • відтінок — темно-коричневий;
  • фурнітура блюм;
  • відкриті полички на торці;
  • вбудована побутова техніка.

Дана модель кухонного оформлення виготовляється під замовлення в Києві в індивідуальних розмірах. Планування оформлення і дизайн кухні повинно проводитися на початковому етапі будівництва. Для кухонного приміщення, як і для житлового приміщення, необхідно грамотне підведення електричної проводки для забезпечення стабільної роботи кухонного обладнання. На кухні потрібно облаштування витяжки. Наявність витяжки необхідно не тільки при низьких стелях, але і при високих. Регулярне приготування їжі в цьому випадку не вплине на ступінь забрудненості і задимленості кухонних меблів.

Стиль кухні неодмінно повинен гармоніювати із загальним інтер’єром приватного будинку.

Для традиційних приміщень підійде кухня, виконана в класичному стилі. Найбільш поширеним варіантом є кухня під дерево.

Кухня в приватний будинок

Безумовно, необхідно відтворити в кухонному приміщенні атмосферу домашнього затишку. Як правило, кухня є чи не єдиним місцем, де регулярно збираються члени сім’ї.

Для ефектного оформлення кухонного приміщення встановлюються кухні в стилі кантрі. В якості основи цього стилю прийнято використовувати дерев’яні меблі. З дерева повинно бути виготовлено все: і стільниці, і полички, і шафки. Кухня в стилі кантрі є природним втіленням природності і екологічності житла. Осучаснити стиль кантрі допомагає сучасна побутова техніка (мікрохвильові печі, мультиварки, посудомийні машини, гриль, кавоварки та т.д.). Використання екстравагантних світильників освіжає інтер’єр. Простий сільський стиль в поєднанні з сучасними новаторськими підходами знайшов відображення в сьогоднішньому оформленні інтер’єру кухонних приміщень в заміських будинках.

Фото дерев’яної кухні в інтер’єрі

кухня з дерев'яними фасадами коричнева кутова кухня кухня з дерева кухня з вбудованою посудомийкою кухня кутом на замовлення кухня з фасадами з дерева кухня з вбудованим холодильником дерев'яна кухня кухня на замовлення в києві кутова кухня в інтер'єрі кутова кухня на замовлення кухня в приватний будинок на замовлення кухня в приватний будинок кухня з вбудованою побутовою технікою

Креслення по кухні з розмірами і технікою

проект кухні з розмірами і технікою

Відео з фото по кухні для приватного будинку з фасадами з дерева

Угловая кухня из дерева на заказ