Кутова зелена кухня 202

Ціна: индивидуальный просчет грн
01.03.2016

Виготовлена по кресленнях кутова зелена кухня з коричневим на замовлення. Шпоновані і фарбовані фасади глянець, вбудоване підсвічування. Фото з об’єкта: вул. Урлівська, Київ.

Зміст:

Оригінальна дизайнерська кухня, виконана в зелено-коричневих кольорах. Верхня частина -- фарбовані фасади зеленого кольору, нижня -- шпонований МДФ коричневого кольору. Інтер’єр кухні виглядає стильно і сучасно, а дизайнерські глянцеві стелі доповнюють вишуканий образ.

У верхній частині кухні розташовуються декілька містких кухонних ящиків прямий і радіусної форми. Легке відкриття і закриття забезпечується за допомогою великих ручок і спеціальних доводчиків. При виробництві використана фурнітура від австрійського виробника Blum. Гнуті фасади ефектно поєднуються з консервативним стилем кухні.

Передбачено освітлення робочої зони горизонтальними світлодіодними лампами, розташованими під ящиками. На торці -- вузькі відкриті полички, на які можна укласти необхідні речі або поставити елементи декору. Невелика лампочка в верхній частині полиці висвітлює робочий простір.

Параметри зеленої кутової кухні на замовлення

  • фасади зеленого кольору -- в фарбуванні, коричневого -- шпон;
  • конфігурація фасадів -- прямі, напівкруглі, радіусні;
  • німецька фурнітура Blum: Tandem Box і Aventos;
  • кутове розміщення;
  • рівні стільниці білого кольору, виготовлені зі штучного каменю (за бажанням замовника: Старон, Самсунг, Монтеллі);
  • тумби зі скляним фасадом і поличками. Одна з них розміщується в одному ряду з верхніми ящиками, інша -- на підлозі;
  • наявність вбудованої побутової техніки: витяжки, духовки, мікрохвильової печі, вручений, посудомийної машини;
  • підсвічування робочої поверхні;
  • бічні полиці без дверей.

В інтер’єрі кухні гармонійно виглядають стіл і стільці, виконані в біло-коричневих кольорах.

Використане поєднання зелено-коричневих кольорів виглядає стильно і ненав’язливо.

Салатово-коричнева кухня виготовляється в Києві відповідно до умов індивідуального замовлення в потрібних розмірах. У процесі виробництва використовуються екологічно чисті матеріали, перевірені часом. Фурнітура Блюм відрізняється надійністю. Завдяки вбудованим доводчикам з шафами звертатися легко і просто. У дизайні кухні поєднуються класичні прямі форми і рівне виконання бічного шафки. Сучасна вбудована техніка дозволяє відразу ж приступити до приготування їжі. Зелено-коричнева кухня відрізняється надійністю і функціональністю.

Фото з кухнею МДФ і шпон на замовлення

кухня в зеленому кольорі кухня в шпоні кухня з підсвічуванням зелена кутова кухняінтер'єр кухні зелена кутова кухня на замовлення кутова кухня на замовлення салатова кухня кухня в зеленому кольорі на замовлення кутова кухня з підсвічуванням зелена кухня 3d візуалізація кухні 3d візуалізація кухні

Відео слайд-шоу по кутовій кухні в зеленому кольорі

Угловая кухня на заказ