Шпонована кухня 216

Ціна: индивидуальный просчет грн
24.01.2019

Кутова шпонована кухня на замовлення з вбудованим підсвічуванням. Виготовимо за розмірами кухні з шпону з австрійською фурнітурою Блюм. Під стелю з вбудованим холодильником.

Зміст:

Характеристика шпонованої кухні на замовлення

 • за формою кутова, частково вбудована
 • фасади з натурального шпону дерева ясен скомбіновані з фарбуванням (колір фарби для фасадів зі скосом і відкритої полиці НЦС 1505-y70R)
 • корпус: австрійської ЛДСП Еггер U156 бежевий пісок 18 мм
 • видимі стійки шпоновані товщиною 38 мм
 • холодильник вбудований
 • фурнітура австрійська Blum -- тандембокси з плавним закриванням (з доводчиком)
 • верхні ящики з механізмом плавного закривання -- авентос блюм
 • верхня частина кухні під стелю без зазорів
 • петлі з доводчиком Австрія, сушка для посуду нержавіюча сталь
 • відкриті полиці в кутку з фарбованого МДФ
 • стільниця зі штучного каменю

Фасади з покриттям шпон повторюють структуру натурального дерева ясена. Деякі фасади розділені косою лінією на шпон і фарбу. Для висувних і підйомних механізмів використана австрійська надійна фурнітура блюм (aventos, tandembox). Холодильник вбудовується. По периметру нижньої частини кухонних ящиків встановлено світлодіодне підсвічування. Бічні частини з потовщенням, щоб підкреслити стильність меблів.

Виробляємо на замовлення шпоновані кухні зі світлодіодним підсвічуванням.

Фото кухні з натурального шпону ясеня

шпонована кухня шпонована кухня на замовлення кухня з шпонованим фасадами на замовлення кухня з фасадами з шпону на замовлення кухня з шпону на замовлення шпоновані кухні на замовлення кухня з вбудованим холодильником на замовлення кухня з відкритими полицями на замовлення кутова кухня зі стільницею зі штучного каменю на замовлення кухня з висувними ящиками тандембокс блюм кухня з вбудованою технікою на замовлення кухня з підйомним механізмом авентос блюм на замовлення кутова шпонована кухня на замовлення шпонована кухня з підсвічуванням на замовлення шпонована кухня з діодним підсвічуванням на замовлення

Проект кухні шпонованої натуральним ясеном

проект кухні шпонованої натуральним ясеном

Відео по кухні з шпонованими фасадами

Шпонированная кухня на заказ

Кухонна стільниця зі штучного каменю

Сучасний матеріал, з якого виробляють стільниці на кухню, умивальники у ванну, підвіконня -- штучний камінь. За властивостями відрізняється зносостійкістю до зовнішнього середовища, довговічністю і зовнішнім виглядом.

Штучний камінь легко обробляється не втрачаючи при цьому позитивних властивостей. Екологічний і без сторонніх запахів і виділень. Використовується для стільниць при виробництві кухонь. Матеріал краще за властивостями, ніж натуральний -- тепліший і приємніший на дотик.

Зручний акриловий камінь і кварцовий камінь для дизайнерів, так як піддається обробці і виготовленню складних конструкцій. Використовується магазинами меблів для виготовлення стільниць на кухні. Призначений для щоденного використання в сучасному будинку.

Підвіконня зі штучного каменю теплі і з привабливим зовнішнім виглядом. Виробляється в розмірі.

В основі матеріалу лежить акрил з деякими домішками. Фабрика з виробництва штучного каменю знаходиться, наприклад, в Південній Кореї. Виробники: Staron, Corian, Hi-Macs, Montelli.

Штучний камінь зарекомендував себе на ринку меблів і інтер’єрів приміщень. Один з варіантів для дизайнерів і меблевих компаній.