Шпонована кухня 216

Ціна: индивидуальный просчет грн
24.01.2019

Кутова шпонована кухня на замовлення з вбудованим підсвічуванням. Виготовимо за розмірами кухні з шпону з австрійською фурнітурою Блюм. Під стелю з вбудованим холодильником.

Зміст:

Характеристика шпонованої кухні на замовлення

 • за формою кутова, частково вбудована
 • фасади з натурального шпону дерева ясен скомбіновані з фарбуванням (колір фарби для фасадів зі скосом і відкритої полиці НЦС 1505-y70R)
 • корпус: австрійської ЛДСП Еггер U156 бежевий пісок 18 мм
 • видимі стійки шпоновані товщиною 38 мм
 • холодильник вбудований
 • фурнітура австрійська Blum -- тандембокси з плавним закриванням (з доводчиком)
 • верхні ящики з механізмом плавного закривання -- авентос блюм
 • верхня частина кухні під стелю без зазорів
 • петлі з доводчиком Австрія, сушка для посуду нержавіюча сталь
 • відкриті полиці в кутку з фарбованого МДФ
 • стільниця зі штучного каменю

Фасади з покриттям шпон повторюють структуру натурального дерева ясена. Деякі фасади розділені косою лінією на шпон і фарбу. Для висувних і підйомних механізмів використана австрійська надійна фурнітура блюм (aventos, tandembox). Холодильник вбудовується. По периметру нижньої частини кухонних ящиків встановлено світлодіодне підсвічування. Бічні частини з потовщенням, щоб підкреслити стильність меблів.

Виробляємо на замовлення шпоновані кухні зі світлодіодним підсвічуванням.

Фото кухні з натурального шпону ясеня

шпонована кухня шпонована кухня на замовлення кухня з шпонованим фасадами на замовлення кухня з фасадами з шпону на замовлення кухня з шпону на замовлення шпоновані кухні на замовлення кухня з вбудованим холодильником на замовлення кухня з відкритими полицями на замовлення кутова кухня зі стільницею зі штучного каменю на замовлення кухня з висувними ящиками тандембокс блюм кухня з вбудованою технікою на замовлення кухня з підйомним механізмом авентос блюм на замовлення кутова шпонована кухня на замовлення шпонована кухня з підсвічуванням на замовлення шпонована кухня з діодним підсвічуванням на замовлення

Проект кухні шпонованої натуральним ясеном

проект кухні шпонованої натуральним ясеном

Проект кутової вбудованої кухні

На фото 3d візуалізація до узгодження матеріалів та функціональності.

проект кутової вбудованої кухні на замовлення

Відео по кухні з шпонованими фасадами

Шпонированная кухня на заказ

Кухонна стільниця зі штучного каменю

Сучасний матеріал, з якого виробляють стільниці на кухню, умивальники у ванну, підвіконня -- штучний камінь. За властивостями відрізняється зносостійкістю до зовнішнього середовища, довговічністю і зовнішнім виглядом.

Штучний камінь легко обробляється не втрачаючи при цьому позитивних властивостей. Екологічний і без сторонніх запахів і виділень. Використовується для стільниць при виробництві кухонь. Матеріал краще за властивостями, ніж натуральний -- тепліший і приємніший на дотик.

Зручний акриловий камінь і кварцовий камінь для дизайнерів, так як піддається обробці і виготовленню складних конструкцій. Використовується магазинами меблів для виготовлення стільниць на кухні. Призначений для щоденного використання в сучасному будинку.

Підвіконня зі штучного каменю теплі і з привабливим зовнішнім виглядом. Виробляється в розмірі.

В основі матеріалу лежить акрил з деякими домішками. Фабрика з виробництва штучного каменю знаходиться, наприклад, в Південній Кореї. Виробники: Staron, Corian, Hi-Macs, Montelli.

Штучний камінь зарекомендував себе на ринку меблів і інтер’єрів приміщень. Один з варіантів для дизайнерів і меблевих компаній.