Кухня в офіс 210

Ціна: индивидуальный просчет грн
08.08.2016

Виготовлена кухня в офіс на замовлення з фарбованими фасадами мдф глянець. У компаніях, які цінують комфорт і затишок своїх співробітників, дуже важливо мати красиву кухню в офісі. Компанія MES Company – це виробник якісних і незвичайних меблів. Займається виготовленням меблів на замовлення. Робота робиться індивідуально під кожного клієнта з урахуванням його побажань. Також можна виготовити кухонні меблі на замовлення по фото, яке надасть замовник.

Коротко про кухонні офісні меблі

Вбудована кухня від виробника, яка оформлена в синіх і білих тонах буде добре виглядати в будь-якій організації, і додадуть інтер’єру комфорт. Вбудована кухня від виробника в синіх і білих тонах буде гарно виглядати в організації і додасть інтер’єру комфорт.

Зміст:

  1. Характеристики кухні в офіс в синьо-білих тонах
  2. Фото по кухні для офісу на замовлення
  3. Відео по кухні для офісу за індивідуальним проектом на замовлення

Характеристики кухні в офіс в синьо-білих тонах

  • пряма;
  • прямі хромовані ручки;
  • матові бічні стійки фарбування;
  • додатково вбудована побутова техніка, така як мікрохвильова піч і холодильник;
  • фарбування фасадів зроблено з двох сторін: лицьова сторона пофарбована в глянець, задня – в матовий синій колір;
  • петлі та направляючі з доводчиками австрійського виробника Блюм.

Так як основне завдання компанії MES – це виробництво меблів на замовлення, то клієнт може бути спокійний в якості наданої продукції.

Фото по кухні для офісу на замовлення

кухня в офіс на замовлення виробництво кухонь в офіс кухонні меблі для офісу кухні в офіс виробництво кухонь в офіс на замовлення кухонні меблі в офіс на замовлення кухня в офіс кухні в офіс на замовлення

Краса асоціюється з гармонією. Щоб домогтися гармонійного інтер’єру кухні варто до вибору меблів підійти ґрунтовно. У салоні та меблевому магазині, під час покупки меблів для кухні легко розгубитися. Сучасні власники кухонних приміщень звикли розташовувати в кухні: кухонний гарнітур, стіл і стільці, а ще набір побутової техніки. Визначтеся з розмірами, кольором і фактурою нової кухні. Особливу увагу зверніть на стільницю. Оберіть матеріал зі стійкістю до пошкоджень і негативних впливів. Стільниці: акрилова, кварцева. У меблевому салоні під час покупки зверніть увагу на функціональність. Кількість містких ящиків і шафок, німецька фурнітура.

кухонні меблі в офіс проект кухні в офіс

Компанія готова здійснити виготовлення кухонних меблів під нестандартне приміщення замовника.

Відео по кухні для офісу за індивідуальним проектом на замовлення

Кухня в офис на заказ