Кухня в білому кольорі 204

Ціна: индивидуальный просчет грн
01.03.2016

Виготовлена кухня в білому кольорі на замовлення в Києві. Глянцеві фасади з фарбованого МДФ. Фурнітура австрійська блюм. Фото з об’єкта: вул.Артема, Київ.

Зміст:

Невід’ємною умовою забезпечення затишної і домашньої атмосфери в будинку є кухонні меблі. Значення мають не тільки функціональні характеристики кухонних меблів, а й стиль оформлення. Відтінок відіграє велику роль в сприйнятті, тому повинно заряджати позитивною енергією на день. Представлена модель кухні виконана в білому кольорі, який встиг стати універсальним.

Кухня білого кольору виглядає стильно і гармонійно, стане родзинкою сучасного інтер’єру.

За допомогою сучасних технологій забезпечується ідеальне узгодження стилістичних і колірних рішень кухонних меблів з інтер’єром приміщення. Біла кухня виглядає сучасно і елегантно.

Параметри кухні в білому кольорі на замовлення

  • формат -- біла кухня-студія з кутовим розташуванням;
  • корпус виготовлений з ламінованого ДСП, фасади з МДФ и тугоплавкого стекла;
  • стандартний колір -- білий;
  • німецька фурнітура відмінної якості Blum (Блюм) -- тандем бокс і подвійний авентос;
  • місткі ящики з внутрішніми поличками і товстими дверцятами;
  • горизонтальні хромовані ручки (за замовчуванням, можливий індивідуальний підбір ручок);
  • наявність вбудованої побутової техніки -- холодильника, духовки, мікрохвильової печі, пральної машини, витяжки, а також посудомийної машини.

Виготовляється відповідно до умов індивідуального замовлення. Розміри всіх складових частин кухні (ящиків, місць під вбудовану техніку, стільниць) обумовлюються з замовником в індивідуальному порядку. Фахівці підходять до процесу виготовлення кухні з відповідальністю, дотримуючись стандартів.

Своєрідну родзинку кухні надають скляні фасади. Глянцеві поверхні стільниць яскраво виблискують, а в разі забруднень легко очищаються і миються стандартними засобами. Шарма кухні додасть сучасне освітлення. Конструкція ламп може бути підібрана таким чином, щоб ефектно висвітлювати робочу зону. Тут є необхідне для швидкого приготування страв. Кухня білого кольору -- мрія господині, а в комбінації зі стильним декором виглядає чарівно. Кухня -- це не просто невід’ємна складова квартири, але і стильний предмет інтер’єру, що дозволяє створити атмосферу домашнього комфорту.

Фото з білою кухнею в інтер’єрі

кухня в білому кольорі на замовлення кухня в білому кольорі біла кухня на замовлення білі кухні на замовлення біла кухня в інтер'єрі білі глянцеві кухні

Відео по кухні білого кольору з МДФ глянець

Угловая белая кухня на заказ