Кухня фасади МДФ 208

Ціна: индивидуальный просчет грн
07.03.2016

Пряма біла кухня фасади МДФ глянець в Києві за розмірами на замовлення. Виготовлення з глянцевими МДФ фасадами кухонь на замовлення. Кухня білого кольору зроблена на замовлення. Білий колір кухонних меблів в цьому проекті розбавив насичені кольори інтер’єру і виділив яскраві акценти.

Зміст:

Фасад кухні пофарбований високоміцною фарбою і покритий лаком. Такий метод обробки дверцят дає можливість виготовляти кухні різних кольорів. А за допомогою лакового покриття фарба набуває глянцевий, матовий або перламутровий ефект. За такими фасадами легко доглядати і у них великий термін служби.

У комплект кухонних меблів увійшла шафа для зберігання з вбудованою мікрохвильовою піччю. Наявність такої шафи дозволяє господарці містити в порядку запаси і кухонне начиння. У цій кухні встановлена фурнітура австрійської компанії Blum. Ця марка з виробництва меблевих комплектуючих і механізмів відома на європейському ринку вже більше 50 років. Використовуючи цю фурнітуру, ви цілком відчуєте значення слова надійність. Всі завіси і направляючі ящиків оснащені доводчиками, тому двері не будуть грюкати.

Стільниця виконана з штучного акрилового каменю. Таке покриття зносостійке і довговічне. Одним з його властивостей є можливість створення будь-яких форм і розмірів при відсутності стиків.

Характеристики кухні з фасадами МДФ глянець на замовлення

  1. Фасад -- фарбований МДФ білого кольору. У тому числі дверцята зі склом.
  2. Стільниця -- штучний камінь акрил.
  3. Фурнітура виробництва фірми Blum (Австрія): петлі на дверцятах, підйомний механізм, направляючі повного висунення на ящиках.
  4. Карго -- вбудована висувна металева корзина шириною 15 см.
  5. Вбудована мийка.
  6. Побутова техніка: витяжка, варочна панель, духова піч, мікрохвильова піч.

Фото з кухнею глянець МДФ на замовлення

біла кухня в інтер'єрі кухня з фасадами з мдф кухня з фасадами з мдф на замовлення кухня з фасадами на замовлення кухня з фарбованими фасадами на замовлення кухня з фарбованими фасадами пенал на кухню вбудована кухня з фасадами мдф фарбування кухня з фасадами мдф фарбування на замовлення кухня з фасадами фарбування на замовлення стільниця зі штучного каменю стільниця зі штучного каменю для кухні кухня фарбування на замовлення кухня фарбування фарбована кухня фарбована кухня на замовлення кухня з вбудованою технікою кухня з вбудованою технікою на замовлення кухня з карго кухня в інтер'єрі стільниця з каменю для кухні 3d проект кухні

Відео кухні з глянцевими МДФ фасадами

Кухня фасады мдф на заказ