П подібна кухня 205

Ціна: индивидуальный просчет грн
01.03.2016

П подібна кухня виготовлена на замовлення зі скляними і шпонованим фасадами. Столешня кухні буквою П зі штучного каменю. Виробництво в Києві.

Зміст:

Фото з об’єкта: вул.Ахматової, Київ.

Кухонні меблі, що виготовляються на замовлення, відрізняються надійністю і практичністю. Модель характеризується оригінальним виконанням в формі літери «П». Подібна конфігурація зручна від халепи, при цьому бічна частина може бути використана в якості барной стійки. Кухня виготовлена в біло-коричневому кольорі, таке поєднання кольорів виглядає стримано і вишукано.

Виробництво П-подібної кухні здійснюється за індивідуальним проектом відповідно до розмірів, заявленими замовником. Використання фурнітури німецького виробництва Blum зарекомендувало себе тільки з позитивного боку.

Особливості П-образної кухні на замовлення

  • П-подібне розміщення;
  • кольорове оформлення -- бежево-коричневе;
  • німецька фурнітура Блюм -- висувні ящики з металевими ручками і доводчиками (тандем бокс);
  • верхні ящики з поличками, дверцята в них відкриваються за допомогою підйомних механізмів авентос;
  • скляні і шпоновані фасади;
  • грамотно сконструйована підсвітка робочої зони, що складається з безлічі лампочок;
  • вбудована побутова техніка -- духовка, витяжка, холодильник, мікрохвильова піч, посудомийна машина;
  • раковина, розташована в кутку;
  • стільниця зі штучного каменю (доступні варіанти: акрил, кварц).

Велика кількість містких ящиків дозволяє розмістити кухонне приладдя. Стандартне поєднання кольорів можна назвати класичним, тому кухня відмінно гармонує з інтер’єром.

Столи і стільці білого або чорного відтінків виглядають просто ідеально.

П-подібна кухня виготовляється в Києві на замовлення. Сучасна фурнітура гарантує надійність конструкцій. Ящики на доводчиках закриваються легко і без зусиль. Скляні фасади зверху і шпоновані в нижній здебільшого не дряпаються, легко очищаються і не втрачають згодом первинних властивостей. Вбудована підсвітка дозволяє не турбуватися про додатковий вибір світильників. У цій кухні є все, що тільки може знадобитися для швидкого приготування їжі -- холодильник, мікрохвильова піч, посудомийна машина.

П-подібна конструкція виглядає надзвичайно стильно і оригінально. Стандартна кутова конфігурація вже встигла стати звичною, тому, замовивши цю кухню, здивуєте гостей будинку. Термін виготовлення складає близько місяця.

Фото кухні буквою П в інтер’єрі

інтер'єр кухні дизайн кутової кухні меблі для п образної кухні п образна кухня кухня з побутовою технікою кухня з фурнітурою блюм кухня з фурнітурою Blum п-подібна кухня вбудований холодильник на кухні кухня з побутовою технікою кухня з висувними ящиками кухня з фурнітурою блюм кутова кухня блюм кутова кухня з фурнітурою блюм кутова кухня з фурнітурою Blum п-подібна кухня на замовлення п подібна кухня на замовлення вбудована посудомийка кухня з шпону кухня з шпонованого мдф кухня буквою п кухня з шпонованими фасадами кухня з фасадами з шпону кухня зі скляними фасадами кухня з варильною поверхнею кухня з фасадами зі скла кутова кухня на замовлення кухня на замовлення в києві

Креслення П-подібної кухні з розмірами

креслення п-подібної кухні з розмірами креслення кухні з розмірами проект п-образної кухні з розмірами п-образна кухня з розмірами

Відео з фото по кутовій кухні

П-образная кухня на заказ