Чорно-біла кухня 207

Ціна: индивидуальный просчет грн
01.03.2016

Виготовлена кутова чорно-біла кухня на замовлення в Києві. Кутові кухні оформлені в чорно-білому кольорі втілення сучасного і класичного стилів. Дизайн вписується в інтер’єр. Чорно-білі кольори завжди залишаються в тренді, тому що не вимагають специфічних дизайнерських рішень. Кухні на замовлення чорного тону створюють контрастну обстановку в приміщенні.

Зміст:

Фото з об’єкта: ул.Ужвій, Київ, Україна.

Кухні в чорно-білому фарбуванні

Кухня чорно-білого дизайну виготовляється за індивідуальним проектом в потрібних розмірах і з дотриманням вимог замовника під інтер’єр квартири. Стандартну модель за бажанням можна доповнювати стильними дизайнерськими елементами і конструкціями, а також змінювати стиль і конфігурацію кухні. Може бути повністю чорного кольору. Чорні вироби візуально менше в порівнянні з білими. Чорний і білий кольори відмінно поєднуються між собою. Дизайн чорної моделі кухні чудово виглядає в інтер’єрі. Темний колір символізує добро і досконалість на сході.

Опис кухні з фарбованого МДФ

  • Глянцеві фасади, в основі яких фарбований МДФ (чорно-білий).
  • Якісна фурнітура від німецького виробника Блюм (Blum), що відрізняється надійністю і практичністю.
  • Дверцята на петлях легко відкриваються. Завдяки вбудованим доводчикам плавно закриваються.
  • Комфортне для очей вбудоване підсвічування: під стелею і над робочою поверхнею кухні. Рівень підсвічування регулюється включенням тієї чи іншої освітлюваної зони відповідно.
  • Портал виготовлений з чорного глянцевого МДФ, всередину якого вбудовані ніші з полицями і дверцятами (чорне фарбування).

Фото кутової чорно-білої кухні на замовлення

кутова кухня в чорно-білому кольорі на замовленнячорно-біла кухня чорно-біла кухня дизайн чорно біла кухня чорно біла кухня з фартухом чорно-білі маленькі кухні фартух для чорно-білої кухні чорно-біла кухня на замовлення чорно-біла кухня чорно біла кухня на замовлення чорно біла кухня з підсвічуванням інтер'єр чорно білої кухні чорно-білі кухні чорно-біла кухня в інтер'єрі чорно біла кухня чорно-біла кухня з підсвічуванням чорно білі кухні дизайн чорно-біла кухня з діодним підсвічуванням чорно-білі кухні на замовлення креслення чорно-білої кухні на замовлення

Готувати на кухні із задоволенням

На фото ви можете побачити кухню чорного кольору (чорний портал) з вбудованою побутовою технікою в стилі модерн: варильною поверхнею (білого кольору), духовою шафою (білого кольору), витяжкою, посудомийною машиною. Термін виготовлення в чорно-білих тонах становить дві-чотири тижні в залежності від особливостей конструкції, розмірів і часу, що витрачається на природні технологічні процеси. Так, для фарбування фасадів потрібен певний час, що безпосереднім чином впливає на якість готового виробу.

Глянцевий фасад не тільки виглядає привабливо, але і не вимагає особливого догляду.

При обережному догляді кухня не витирається і не дряпається, хоч і білого забарвлення. Білі фасади на кухні вимагають уважного догляду. Чорний елемент навколо самої кухні підкреслює зовнішні габарити. Глянцевий ефект створює ефект новизни і чистоти. Оформлення навколишнього інтер’єру має повністю відповідати дизайну чорно-білої кухні. Професійні дизайнери з легкістю беруться за таку роботу для досягнення найкращого результату.

Відео по глянцевій кухні без ручок

Черно-белая кухня на заказ