Кругле ліжко 312

Ціна: индивидуальный просчет грн
29.02.2016

Кругле ліжко подіум на замовлення в Києві. Купити круглі ліжка в спальню за розмірами від виробника. Для такої форми потрібно простора кімната. Мінімальний зручний розмір спального місця 220 см в діаметрі.

Двоспальна модель круглого ліжку

Двоспальна кругла модель виготовляється на виробництві в Києві за індивідуальним запитом покупця. Може бути кругла або будь-якої іншої форми, дизайну або розміру. Будь-яка кругла модель повинна бути зроблена якісно.

Зміст:

  1. Характеристика круглого ліжка в спальню
  2. Фото круглого ліжка на замовлення
  3. Відео по круглому ліжку

Характеристика круглого ліжка в спальню на замовлення

  • форми ліжок на замовлення: кругла, напівкругла, овальна
  • рекомендований діаметр спального місця 220 см для двоспального варіанту (на замовлення можливі всі розміри)
  • круглі ліжка підходять для просторої спальні
  • матрац круглої форми виготовляється під замовлення
  • каркас виготовлений з фанери і дерева
  • оббивка м’якої частини: тканина, кожзам, натуральна італійська шкіра
  • ортопедична кругла основа з буковими ламелями

Замовити можна з різними радіусами. Щоб вийшло нормальне спальне місце, потрібен досить великий діаметр. Під замовлення підбирається колір і тип оббивки. Вся конструкція складається з фанери і дерева. Для м’якості використовується пінополіуретан необхідної щільності. Ліжко може бути виготовлене під індивідуальний розмір або дизайн.

Фото круглого ліжка на замовлення

напівкругле ліжко в спальню на замовленнявиробник круглих ліжок виробництво круглих ліжок купити кругле ліжко кругле ліжко в Києві кругле ліжко кругле ліжко на замовлення замовити кругле ліжко

Виготовляється під замовлення з потрібним радіусом з урахуванням розмірів спальні.

Гарні меблі в спальню

Якісні меблі повинні бути виконані у відповідності з усіма технічними вимогами. Перевірені матеріали дозволяють виробляти надійну меблеву продукцію. Відноситься до меблів повсякденного користування, тому повинні бути надійними і комфортними.

В інтер’єрі

Вдало підібраний дизайн круглому ліжку буде успішно гармоніювати з навколишнім в спальні інтер’єром. Добре підібрані кольори створюють комфортну і сприятливу атмосферу в будинку. В першу чергу повинна бути призначена для щоденного комфортного сну. Зверху хороший зручний матрац з ортопедичним і анатомічним ефектом. Сучасні технології дозволяють виробляти якісні матраци для сну. Для продовження терміну експлуатації матраца і створення ортопедичності використовується каркас з ортопедичними буковими ламелями. Матеріали проходять попередню обробку і перевірку на стійкість і нешкідливість. Також виготовляється з екологічно чистих матеріалів. Для каркаса використовується фанера і натуральне дерево. Як і будь-яка інша меблі для спальні має свої особливості.

Моделі в спальню

Радіусна модель ліжка приємно вписується в інтер’єр великого приміщення спальні, щоб проглядалася практично з усіх боків. Двоспальне ліжко для спальні -- це затишок і здоровий сон.

Рекомендуємо подивитися ще одну модель напівкруглого ліжка з гудзиками в шкірі в спальню для дівчинки, яка була виготовлена на замовлення.

напівкругле ліжко на замовлення

Виготовляємо круглі ліжка на замовлення в Києві за індивідуальним дизайном.

Відео по круглому ліжку в спальню на замовлення

Полукруглая кровать на заказ