Барна стійка з каретною стяжкою

Ціна: индивидуальный просчет грн
05.04.2016

Барна стійка з каретною стяжкою, виконана в стилі «капітоне» -- класична обробка меблів, яка застосовується ще за часів Наполеона і отримала друге народження в наші дні. Вона являє собою спосіб обробки меблів, стін, барних стійок за допомогою утоплених в оббивку кріпильних елементів. Квадрати і ромби своїми суворими формами підкреслюють вишуканість і багатство меблів, які сьогодні виробник може виконати під замовлення навіть по фотографії.

Зміст:

Каретна стяжка відмінно виглядає і в кафе, і в клубі, і в ресторані. Крім того, барні стійки стали активно використовуватися в квартирах. І тут стиль «капітоне» займає провідне місце.

Характеристики барної стійки з каретною стяжкою

  • Довжина близько 4 метрів.
  • Оббивка шкірою або шкірзамінником.

Кожзам простий в догляді, міцний і може служити довгі роки, що дозволяє його успішно застосовувати в громадських закладах.

Фото панелей з капітоне на замовлення

барна стійка з каретною стяжкою барна стійка з капітоне барна стійка з гудзиками на замовлення барна стійка з каретною стяжкою в ресторанбарна стійка з каретною стяжкою виготовлення на замовлення барна стійка з каретною стяжкою на замовлення барна стійка з капітоне на замовлення барна стійка з гудзиками барна стійка з каретною стяжкою для ресторану

Декоративне оздоблення стійки для клубу або ресторану

Зовнішня частина оббивки, виконана з шкірозамінника (екошкіри) або тканини, оформлена у вигляді ромбів або квадратів. У поглибленнях розташовані елементи кріплення, в якості яких можуть бути використані звичайні гудзики, декоративні цвяхи, стрази Сваровськи або розташовані кріплення.

  • Для основи застосовується фанера товщиною 15 мм.
  • У виробі використовуються синтепон і пінополіуретан в якості м’яких наповнювачів.
  • За бажанням замовника в барній стійці може бути передбачено двері для персоналу.

Барна стійка з каретною стяжкою стане прикрасою будь-якого інтер’єру. Вона може бути виготовлена на замовлення за розмірами, вказаними клієнтом.

Відео презентація панелей для стін стійки бару в ресторані Тіке

Барная стойка с каретной стяжкой для ресторана