Біла стінка 402

Ціна: индивидуальный просчет грн
01.03.2016

Виготовлена біла стінка під ТВ на замовлення в зал або в вітальню. Суміщені разом тумбочка під телевізор і шафа вітрина розсувною італійською системою. В даний час сучасні люди з особливою увагою ставляться до облаштування своїх віталень.

Зміст:

І дійсно зараз в цих приміщеннях можна зустріти найрізноманітніші предмети меблів, які мають чудовий стиль і чудовий дизайн. І саме до таких предметів меблів можна віднести меблеву стінку в білому кольорі.

Для розсувних дверей використана розсувна система Terno Scorrevoli виробництва Італія.

Глянцева меблева стінка з розсувними дверима виготовляється на найсучаснішому обладнанні. Під час виготовлення даного предмета меблів виробник використовує найсучасніші матеріали високої якості. Красива і чудова білосніжна стінка має чудовий і багатий дизайн, який ідеально впишеться в загальний інтер’єр вітальні. Крім цих достоїнств, дана стінка має досить велику кількість стелажів і полиць, які призначені для зберігання різних предметів. Красива стінка для сучасної вітальні має дверки, що відкриваються з затемненого тонованого скла.

Характеристика глянцевої білої стінки під ТВ в зал на замовлення

  • італійська система розсувних дверей Terno Scorrevoli з доводчиком для плавного закриття
  • двері скло з тонуванням графіт
  • ящики з напрямними тандем блюм плавного закривання
  • фасади і корпус з фарбованого МДФ глянець і ДСП
  • колір білий

Варто також сказати, що шафа під ТВ завдяки своєму дизайну може ідеально вписатися в невелике гостинне приміщення, і завдяки своєму дизайну цей предмет корпусних меблів може візуально розширити приміщення і зробити його ще краще. Чудова меблева телевізійна стінка в білому кольорі глянець не тільки прикрасить вітальню, але і зробить її шикарною і дуже привабливою.

Фото стінки з фарбованого МДФ для вітальні

стінка на замовлення розсувна шафа стінка під телевізор глянцева тв стінка Біла стінка глянцева стінка на замовлення розсувна шафа біла тв стінка глянцева тв стінка Біла стінка глянцева стінка стінка під тв біла тв стінка

Відео по глянцевій телевізійній стінці з розсувними дверима

Белая глянцевая ТВ стенка на заказ

Відео по італійській розсувній системі Terno Scorrevoli

Terno Scorrevoli - итальянская система для раздвижных дверей