Біле ліжко 309

Ціна: индивидуальный просчет грн
29.02.2016

На замовлення біле ліжко з тумбочками від виробника в Києві. Виготовлення ліжка широкого узголів’я з гудзиками і пуфиками з боків. Виробник за нестандартними розмірами і кольорами.

Зміст:

Характеристика ліжка з приліжковими тумбочками на замовлення

  • двоспальне біле ліжко з широким узголів’ям
  • з каретною стяжкою (з гудзиками, капітоне)
  • з приліжковими тумбочками (пуфами)
  • з підйомним механізмом на газових амортизаторах
  • з коробом для постільної білизни
  • зі збільшеною спинкою по ширині
  • зі шкірозамінника білого кольору
  • ортопедичне з підставою під окремий матрац

Головна зручність цієї моделі з тумбочками в білому кольорі екокожі полягає у вбудованому підйомному механізмі, який працює за рахунок дії газових амортизаторів. З таким механізмом дуже легко підняти спальне місце, для доступу до внутрішніх скриньок. Варто лише потягнути за важіль, пов’язаний з каркасом ліжка, і спальне місце плавно почне підніматися нагору.

Виготовлення широких ліжок з приліжковими пуфиками в Києві.

Легкість у застосуванні дозволяє навіть дітям користуватися даним ліжком без зусиль. Механізм здатний підняти навіть найважчий матрац. Окремо слід сказати і про каркасну систему. Вона являє собою металеву сітку, на якій розташовані ламелі, виконані з натурального дерева -- бука. Такий пристрій каркаса називається ортопедичним, і кращий ефект від нього досягається шляхом використання ортопедичного матраца. Такі матраци дозволяють правильно підтримувати корпус людини під час сну, а в сприянні зі спеціальним каркасом, ефективність ортопедичного матраца збільшується в рази.

Фото білого ліжка з каретною стяжкою на замовлення

ліжко з тумбочками узголів'я ліжка з гудзиками біле ліжко на замовлення біле ліжко з підйомним механізмом біле ліжко з ящиком для білизни біле ліжко з приліжковими тумбочками ліжко в білому кольорі ліжко з приліжковими пуфами ліжко з нішею для білизни газові механізми підйому матраца ліжко з приліжковими пуфиками ліжко з широким узголів'ям ліжко з широкою спинкою ліжко з ортопедичними ламелями ліжко з приліжковими тумбочками на замовлення

Відео ліжка з широкою спинкою і приліжковими пуфиками

Изголовье кровати с пуговицами на заказ

Виробник і офіс-магазин знаходяться в Києві. Представлений виріб виготовлений на замовлення.