Білий кутовий диван 116

Ціна: индивидуальный просчет грн
29.02.2016

Виготовлений білий кутовий диван на замовлення з натуральної шкіри і тканини. Купити шкіряні дивани виробництва в Києві. Чудово красивий міцний диван досить великого розміру подарує будь житловій кімнаті неперевершений затишок і найкращий комфорт. Досить великий і місткий диван чудово впишеться в інтер’єр просторої і невеликий житловий кімнати. На просторому і затишному дивані може відразу вміститися велика родина або величезна дружня компанія людей.

Характеристика білого кутового дивана на замовлення зі шкіри

  • кутова форма
  • великий розмір
  • шкіряні білі підлокітники
  • сидіння з тканини підвищеної зносостійкості
  • ніжки з дерева ясен
  • з м’якими подушками уздовж спинки

Потрібно відзначити, що даний меблевий предмет завдяки своєму сучасному стилю ідеально впишеться в будь-який дизайн житлового приміщення. Крім цього на сучасному м’якому шкіряному виробі буде приємно проводити вільний час за переглядом фільму або просто відпочивати.

Чудово міцний і комфортний диван можна встановити не тільки в житловому будинку або в сучасній квартирі. Даний м’який виріб можна вільно розмістити в офісному кабінеті або в приймальні компанії.

Виготовлення великих диванів в шкірі на замовлення від виробника.

Слід сказати, що даний меблевий предмет виготовлявся тільки на сучасному і високотехнологічному обладнанні. Крім цього, меблевий предмет має в наявності найкращі матеріали, які мають високу якість. Затишний і комфортний меблевий предмет в якості оббивки має міцну і зносостійку тканину білого кольору. Крім цих переваг меблевий предмет має високоміцні дерев’яні ніжки.

Фото дивана в білому кольорі з підлокітниками зі шкіри

м'який кутовий диван на замовленнябілий кутовий диван білий кутовий диван на замовлення білий кутовий диван в шкірі кутовий диван в білому кольорі на замовлення шкіряний диван на замовлення

Відео по великому білому кутовому дивану на замовлення

Белый угловой диван на заказ