Зносостійка оббивна тканина для м’яких меблів в спальню і вітальню. На ринку Києва представлений великий вибір меблевих тканин і оббивок. Як недорогі, так і за високою вартістю. Якість відповідно залежить від ціни. Якість відповідно залежить від ціни. Рекомендуємо вибирати для дивана або ліжка тільки стійкі оббивні матеріали, які витримують великі навантаження при щоденному використанні. Надійні меблі виготовляються з витривалою тканини.

Каталог обивок

Наша компанія з виробництва м’яких меблів використовує надійні меблеві тканини. Сто зразків оббивних матеріалів. Синтетичні тканини зносостійкі і красиві по дизайну, підходять до меблів у вітальні і спальні. Визначити рівень якості тканини можливо тільки після декількох років використання меблів в будинку або квартирі. Вплив тварин на оббивку перевірити також можливо після перебування дивана в будинку з котом або собакою. Навіть оббивка антикіготь не гарантує захисту від кігтів котів чи собак. Оббивні матеріали з індивідуальними властивостями і характеристиками. Деякі моделі рекомендується використовувати для будинку в вітальні або спальні, інші – в кафе, барах і ресторанах. У громадських закладах підвищений рівень повсякденного використання м’яких меблів.
Сучасні технології створюють міцні типи тканинної оббивки. Витривалі матеріали вимагають надійного обладнання на виробництві. Країни Європи і Азії спеціалізуються на виготовленні тканин. З кожним днем технології удосконалюються. Сирія і Туреччина країни, які постачають в Україну шинилл і жаккард. Канада і Бельгія спеціалізується на флоці. Кожна тканина приваблива і практична при постановці конкретних завдань і місць використання на м’яких меблях.

Постачальники меблевих тканин в Україні

меблева тканина

Тканини типу флок відомі, як антикіготь. Повної гарантії від тварин немає, але варті уваги.

Існують критерії вибору тканинних оббивок: зносостійкість, піллінгуємість (утворення грудочок), міцність, стійкість до витирання тканини. Є деякі недорогі типи, але кращі за характеристиками, ніж дорогі альтернативи.

меблева тканина

Виробники меблів використовують асортимент тканин з Бельгії, Туреччини, Канади, Китаю, Італії. Типи меблевої оббивки: шинилл, флок, жаккард, велюр, замша.

Тканина

тканина для дивану жаккард тканина для м'яких меблів меблева тканина для диванівЖакардова оббивка у вигляді рогожки
тканини для меблівТканини з тисненням
тканина з квітами

Кожен диван в залежності від зовнішнього вигляді і форми комбінується відповідним оббивним матеріалом. Одним диванам підходить однотон, іншим – квіти або візерунок у вигляді абстракції. Нове на ринку меблів – це принти, які зарекомендували себе на перший час.

гладка тканина для меблів принти на тканинах для меблівПринти
меблева оббивка
оббивка для меблівТканини з квітами у вигляді малюнка. квіти на тканиніТканини зарубіжних виробників
тканина газетаТканина для молодіжних меблів у вигляді газети.
дитяча тканина для меблівТканина для дитячих диванів із зображенням машинок, мультиків, абстракцій, міст.

Відео зносостійкої оббивної тканини для меблів

Натуральна тканина для меблів не гарантує міцність і довговічність. Перевага полягає в екологічності тканинного матеріалу. Натуральні волокна при взаємодії з навколишнім середовищем брудняться, вбирають бруд і рідину.

Синтетичні тканини на відміну від натуральних стійкі до зовнішнього впливу при виробництві диванів. Набагато міцніше, легко витираються, витримують рівень щоденної експлуатації.

склад тканин для меблів

Тканини в наявності на складі в сотні кольорах і структурах покриття. Кожна структура тканини створює додаткові властивості водонепроникності і стійкості до бруду. У кожній колекції тканини переваги і недоліки.

меблева тканина флок

Популярністю користуються міцні тканини для меблів: флок, жаккард, шенилл, велюр, замша, гобелен. Кожен тип унікальний і неповторний.

магазин тканин для меблів

Подивитися й купити тканини для меблів можна в магазинах меблевої спрямованості. Також доторкнутися на дотик.

швейне обладнання для меблевої тканини

При виготовленні м’яких меблів для пошиття тканини використовуйте надійне обладнання. Пошиття вимагає уважності і акуратності в роботі.