Design Living Tendency 2017

08.09.2017

З 27 по 30 вересня виставка меблів Design Living Tendency 2017 нових тенденцій в інтер’єрі, стане головною подією в Києві цієї осені в світі дизайну. Новинки ринку меблевих компонентів і технологій, кращі з точки зору функціональності.

Зміст:

 1. DLT 2017
 2. Місце проведення виставки
 3. Фото з виставки меблів 2017
 4. Відео з меблевої виставки 2017

DLT 2017 в Києві

DLT 2017 – це ефективний демонстративний меблевий майданчик нових трендів і інтер’єрних тенденцій, унікальна комунікаційна платформа для дизайнерів, архітекторів, виробників, дистриб’юторів, імпортерів, представників сектора HoReCa.

28 вересня з 14:00 до 16:00 популярний італійський дизайнер Simone Micheli (Сімоне Мікеле), один з найбільш затребуваних архітекторів Європи, розповість про особливості дизайну готелів. Тематика майстер-класу: «Дизайн готелю, як шедевр. Виграшне розуміння в умовах мінливого ринку». Свій семінар дизайнер присвятить концепціям правильного використання ресурсів природи і індивідуальності, і буде містити на детальний огляд діяльності в архітектурі Сімоне Мікеле.

Виставки DLT и МТКТ 2017 -- це унікальні спеціалізовані майданчики комунікації між виробниками, дилерами, дизайнерами, байерами, дистриб’юторами і споживачами. Вдала платформа для планування, отримання рекомендацій щодо поліпшення бізнесу, а також нові замовлення, ділові контакти та пропозиції.

Учасники та заходи виставки меблів 2017 в Києві

 • Проект соціального спрямування «Наших 50. Серце українського дизайну». 9 основних популярних українських дизайнерів і дизайн-студій.

популярні українські дизайнери

 • “Теорія великого вибуху” в Театрі Сучасного Дизайну. Цього року Театр Дизайну стане центральним майданчиком виставки предметного дизайну України, лекторієм, місцем дискусій, презентацій і майстер-класів, ідеальним місцем зустрічі і живого спілкування професіоналів внутрішньої та зовнішньої меблевих галузей. Український дизайн сьогодні … Дизайн життя або дизайн для життя? Що принесе Великий Вибух? Відповіді знайдуть всі, хто їх шукає.

У столиці України відбудеться грандіозна подія не тільки для операторів меблевої і галузі інтер’єру, але і для всіх поціновувачів унікальних рішень інтер’єру і шанувальників актуальних тенденцій в світі дизайну. Кращі європейські бренди і українські виробники, а також дизайнерські студії представлять на виставці нові моделі меблів, освітлення, декору та інтер’єру, двері, покриття для підлоги, дизайнерські рішення, домашній і інтер’єрний текстиль, декор вікна, cонцезахисні системи -- більше 500 брендів з 9 країн! До уваги відвідувачів виставки свої ексклюзиви представлять:

 • Італійська меблева фабрика Keoma
 • Euroluce Lampadari -- італійська фабрика освітлення
 • Компанія Decoration Club.

Протягом усіх чотирьох днів виставки численні семінари відомих дизайнерів, цікавих спікерів, представників фабрик зі світовим ім’ям. Крім того, дизайнерські інсталяції, інтерактивні майданчики, багато сюрпризів і приємних несподіванок! Повна програма заходів вже скоро на сайті виставки.

Безлімітний креатив, свіжі новинки та ідеї, актуальні тренди і тенденції, маса приємного спілкування і задоволення!

Замовити безкоштовне запрошення можливо на офіційному сайті організаторів.

Місце проведення виставки в Києві та карта проїзду

 • «КиївЕкспоПлаза» (виставковий центр),
 • Київ, вул. Салютна 2Б, «Нивки» метро.

Фото з виставки меблів Design Living Tendency 2017

меблева виставка design living tendency 2017
Наших 50. Серце українського дизайну
меблева виставка design living tendency
Меблі carveli
выставки dlt и mtkt 2017 в києві
His меблі.
виставка меблів design living tendency 2017 в києві осінь вересня
Цех № 72
design living tendency 2017
ткани Exim Textil

виставки меблів design living tendency 2017 виставки меблів design living tendency 2017 в києві design living tendency київ design living tendency kiev виставка меблів 2017 київ виставка меблів в києві 2017 виставка меблів 2017 виставка меблів київ нивки виставка меблів київ вересень 2017 виставка меблів київ вересень виставка design living tendency 2017 design living tendency mtkt 2017 mtkt innovation 2017 design living tendency україна меблева виставка design living tendency в києві меблева виставка design living tendency 2017 в києві меблева виставка 2017 в києві dlt 2017 в києві заходи виставки меблів 2017 в києві виставки dlt і mtkt 2017 виставки меблів dlt і mtkt 2017 в києві меблеві виставки dlt і mtkt 2017 в києві меблева виставка mtkt 2017 в києві виставка меблів mtkt 2017 в києві італійська меблева фабрика італійська меблева фабрика на виставці в києві

Відео з меблевої виставки 2017 КиївЕкспоПлаза

Выставка мебели Design Living Tendency 2017 в Киеве