Виставка Design Living Tendency 2018

02.08.2018

Замовити запрошення безкоштовно! Виставка Design Living Tendency 2018 у Києві відбудеться 17-20 жовтня, МВЦ (м.Лівобережна). Оформити запрошення можна на офіційному сайті організатора заходу.

Шановні виробники та імпортери елітних меблів і предметів інтер’єру для дому, дизайнери та дизайн-студії!

Зміст:

 1. Виставка меблів Design Living Tendency 2018
 2. Місце і дата проведення меблевої виставки 2018
 3. Фото з виставки меблів 2018
 4. Видео с мебельной выставки 2018

Виставка меблів Design Living Tendency 2018

Design Living Tendency найяскравіша інтер’єрна виставка меблів України, значуща подія для дизайнерів і архітекторів, фахівців меблевої та інтер’єрної галузі в Києві.

У цьому році на виставці будуть представлені меблі для дому та громадських приміщень, освітлення, покриття для підлоги, сонцезахисні системи українських та європейських виробників. Виставка також представить масштабну експозицію домашнього текстилю та декору вікна. Участь у виставці вже підтвердили текстильні бренди з Італії, Німеччини, Туреччини та інших країн. Родзинкою цього року стане Театр Сучасного дизайну від Асоціації архітекторів Одеси.

За більш ніж 10 річну історію свого успішного існування меблева виставка Design Living Tendency 2018 стала експертом і путівником для компаній меблевого та інтер’єрного ринків, збираючи кращих з кращих, задаючи тренди дизайну, вирішуючи актуальні і гострі бізнес-питання, і залишаючись унікальною платформою комунікації для виробників, байеров, дистриб’юторів, дизайнерів і роздрібних покупців меблевої та інтер’єрної продукції.

Виставку меблів для дому та офісу незмінно відвідує 20-тисячна аудиторія потенційних клієнтів, тут проводиться безліч спеціальних бізнес-заходів і презентацій, а значить, саме тут можна знайти нових надійних партнерів, закріпити існуючі домовленості, закласти основи свого бізнесу на майбутнє.

Місце зустрічі для виробників меблів, оптових і роздрібних покупців, дизайнерів і архітекторів, а також шанувальників вишуканого і сучасного інтер’єру.

 • масштабна рекламна кампанія по залученню кінцевого споживача, професійного відвідувача, операторів сектора Ho Re Ca, власників салонів і дизайнерів інтер’єру по всій Україні
 • представлення нових технологій в меблевій індустрії виробництва
 • несподівані дизайнерські рішення
 • нові колекції меблів, обробки підлоги і стін
 • конкурс предметного дизайну серед молодих дизайнерів, дозволить в короткий час познайомити зі своєю творчістю велику аудиторію споживачів і завоювати авторитет у колег.

Участь у виставці дає можливість представити свої новинки або першими ознайомитися з новими унікальними продуктами інтер’єру та декору. Відбудуться дискусійні платформи на теми експорту, еволюції української меблевої промисловості і рітейлу, зустрічі з міжнародними байерами. 

Запрошуємо професіоналів меблевого та інтер’єрного ринку в Театр Сучасного дизайну на «BARVYSTA VYSTAVA»! Арт-імпровізації провідних архітекторів і дизайнерів України. BARVYSTA VYSTAVA це архітектура, дизайн і мистецтво, що створюють цілісну картину інтер’єру.

Вперше на виставці Тренд квартира 2019! Тренди планувальних рішень, оздоблювальних матеріалів, меблів, світла і декору постійно змінюються. Спільно з провідними українськими дизайнерами ми передбачим ці тренди і розповімо, як же виглядатиме стильна і сучасна квартира українця в 2019.

Місце і дата проведення меблевої виставки 2018

 • 17-20 жовтня 2018;
 • Міжнародний виставковий центр, м.Київ, Броварський пр-т 15.

Карта проїзду до виставкового центру

Фото з виставки меблів 2018

виставка design living tendency 2018

виставка меблів design living tendency 2018 виставка меблів 2018 design living tendency 2018 виставка меблів design living tendency 2018 у києві виставка меблів 2018 у києві design living tendency 2018 в києві меблева виставка 2018 меблева виставка меблі експо 2018 інтер'єрна виставка меблів Українивиставка елітних меблів 2018 у києві меблі з металу на виставці в києві 2018 меблева фурнітура на виставці меблів в києві 2018 меблеві тканини на виставці меблів в києві 2018 обладнання по виготовленню фасадів на виставці в києві виставка меблів пр броварський в києві тканини для меблів на виставці меблів в києві 2018 освітлення на виставці меблів в києві 2018 нові технології на виставці меблів в києві 2018 виставка меблів 2018 українаводовідштовхувальні меблеві тканини на виставці меблів брудовідштовхуючі меблеві тканини на виставці меблів металеві комплектуючі на виставці меблів 2018 у києві меблі з дерева на виставці меблів 2018 у києві швейна фурнітура на виставці меблів 2018 у києві металеві опори на виставці меблів 2018 у києві вбудовані розетки на виставці меблів 2018 у києві м'які меблі на виставці меблів 2018 у києві стільці для кафе на виставці меблів 2018 у києві стільці для барів на виставці меблів 2018 у києві

Відео з меблевої виставки 2018

Выставка мебели Design Living Tendency 2018

Грандіозна подія осені для всіх операторів меблевої та інтер’єрної індустрії, виставка новітніх тенденцій в інтер’єрі DLT 2018.

Крім нових колекцій меблів, освітлення, предметів інтер’єру та декору, сонцезахисних систем, родинної злагоди і інтер’єрного текстилю на виставці пройде серія актуальних тематичних заходів!

5 причин відвідати виставку

 1. 15 000 кв.м. експозиційної площі в найбільшому експоцентрі МВЦ, актуальні тренди від понад 400 світових брендів з 9 країн (України, Італії, Туреччини, Німеччини, Швеції, Польщі, США, Франції, Китаю);
 2. Найбільша виставка текстильного дизайну і модних трендів в облаштуванні інтер’єру. Всі актуальні тенденції в текстильній промисловості. Домашній текстиль, декор вікна, гардини, постільна білизна, карнизи, ролети. Більше 150 світових брендів;
 3. Вперше на виставці Тренд квартира 2019! Планувальні рішення, оздоблювальні матеріали, тренди меблів, світла і декору. Як буде виглядати стильна і сучасна квартира українця в 2019 році?
 4. Інсталяції українського предметного дизайну, інтерактивні майданчики, тренд зони в облаштуванні житлових просторів. «BARVYSTA VYSTAVA» -- арт-імпровізації провідних архітекторів і дизайнерів України;
 5. Насичена бізнес-програма за участю відомих дизайнерів, архітекторів, провідних виробників і інших експертів галузі, серед яких: конференція «Еволюція українського експорту меблів. Як досягти успіху на ринку ЄС ». Рекомендації експертів і думки міжнародних байєрів, представників Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, спілкування, обговорення та воркшоп.​

Вперше подія пройде в Міжнародному Виставковому Центрі і збере найкращі бренди меблів, освітлення, предметів декору та інтер’єру, родинної злагоди і інтер’єрного текстилю, сонцезахисних систем -- все, що необхідно для створення вишуканих інтер’єрів!

Понад 400 світових брендів з 9 країн розкриють актуальні тенденції в світі облаштування житлового простору:

 • Меблі від компанії Alba Chiara- сміливі поєднання кольорів, інноваційний погляд на повсякденні речі;
 • Нові колекції меблів від авторської майстерні ROMP;
 • Uttermost -- акцент на меблі, декоративні дзеркала, художні полотна, годинники, світильники, настінний декор, статуетки та інші аксесуари для дому;
 • Широкий вибір тканин, карнизів, сонцезахисних систем від компанії Raf-Tex;
 • ТД Текстиль представить найширший асортимент тканин для штор;
 • Безліч новинок в області внутрішнього і зовнішньої сонцезахисту від SUNNY TM;
 • Новинки освітлення від іспанської фабрики Mantra.

На виставці чекає насичена програма заходів, виступи відомих українських і зарубіжних дизайнерів, зустрічі з міжнародними байерами і експертами в рамках конференції з експорту меблів, незвичайні тренд зони і тематичні інсталяції і багато багато іншого. Програма бізнес -- івентів вже скоро на сайті виставки!