Дитячий диван ліжко з гудзиками 114

Ціна: 24500 грн
29.02.2016

Купити дитячий диван ліжко з гудзиками на замовлення в Києві для дитини. Дитячі дивани і ліжка з каретною стяжкою і камінням Сваровськи в кімнату. Дитячі дивани чудово заощаджують житлову площу. Тому диван з гудзиками сподобатися кожному з батьків дитини. Досить комфортний і красивий диван гарантує вашій дитині спокійний і дуже комфортний сон. Кожен з батьків повинен бути впевнений в тому, що даний виріб обов’язково сподобається вашій дитині. Адже воно виготовлено тільки з міцних і екологічно чистих матеріалів, які не викликають алергію і роздратування у дитини.

Зміст:

Характеристика дитячого дивана з каретною стяжкою на замовлення

  • диванчик для дитини з кутовою подвійний спинкою
  • з каретною стяжкою (з гудзиками, капітоне)
  • замість гудзиків використані камені Сваровскі (стрази Swarovski), які встановлюються під замовлення
  • ламелева підстава з металевим каркасом
  • з ортопедичним матрацом (комплектується окремо)

Слід сказати, що під час виготовлення меблевого предмета використовувалися тільки високоякісні матеріали. Виріб має в своїй наявності ортопедичні ламелі з бука і ящик, призначений для зберігання постільної білизни та інших постільних речей.

Фото диван-ліжка для дитини

дитячий диван з гудзиками дитячий диванчик з гудзиками на замовлення дитячий диван на замовлення диван для дитини на замовлення дитячий диван-ліжко диван в дитячу кімнату

Милий диванчик обтягнутий бежевою тканиною має оригінальний дизайн, завдяки блискучим ґудзикам. Меблевий предмет чудово впишеться в загальний інтер’єр дитячої кімнати і зробить її ще затишніше і комфортніше.

Виготовлення даного дивана слід замовляти на замовлення.

Адже в такому випадку виробник враховує всі побажання і вимоги клієнта.

Відео по дитячому дивану з гудзиками капітоне на замовлення

Детский диван с пуговицами на заказ

Яким повинен бути інтер’єр в дитячій кімнаті?

Про дитячу, можна сказати, одне -- дитина в ній знаходиться багато часу, і тому вона повинна бути зручною. Тому ця робота покликана розповісти про те, що батьки повинні її зробити такий, щоб дитині було в ній не тільки комфортно перебувати, але і захищеною. Також вона повинна бути красивою. Послухавши безліч думок психологів, можна відзначити те, що на формування особистості будь-якої людини впливає обстановка, яка оточує її. Саме під їх впливом у чада розвивається характер, і з’являються звички, які супроводжують в подальшому житті. Тому до дизайну кімнати дитини слід підходити з добре продуманого підходу.

На початку всіх робіт необхідно підібрати грамотно матеріали, які стануть застосовуватися в обробці інтер’єру. Головне, в них, це натуральність і відсутність різних шкідливих домішок і речовин. Застосоване підлогове покриття повинне бути обов’язково міцним, та й до того ж зносостійким, в іншому випадку він не витримає стрибків і тим більше ударів. Найбільш безпечним краще вважати дерев’яну підлогу -- інакше він називається паркетний. Однак він примхливий і дуже дорогий, тому не завжди може бути найкращим варіантом. Ламінат в порівнянні з ним дешевше, та й випускається колекціями, маючи посилені характеристики міцності, володіючи високою стійкістю вологи і зносостійкість. Грамотно обраний і, звичайно -- ж, укладений ламінат нічим не поступається самому паркету, перевершуючи його своєю практичністю. Крім цього ламінату можна постелити і лінолеум, але при цьому встане слушне запитання про екологічну чистоту. При виборі за останнім матеріалом, то у продавця слід вимагати при необхідності сертифікат, що підтверджує його безпеку.

Починати необхідно з матеріалів, використовуваних в створенні інтер’єру дитячої.

Тому для уникнення різних травм і, звичайно -- ж, падінь, причиною може виявитися досить слизька підлога, використовуйте ковролін. Адже саме його можна настелити від однієї і до іншої стіни, або навіть зону ігор, де малюк буде найбільш активним. Ще слід віддавати перевагу покриттям з невеликим ворсом, оскільки його вам буде нескладно відчищати, яке володіє антистатичними властивостями, не піддаючись вигоряння на сонці.

Ось яким повинен володіти інтер’єром дитяча кімната, адже головне, це не тільки безпека дитини, а й грамотно оформлений інтер’єр. Тому від використовуваних в ньому кольорів і відтінків буде залежати настрій і загальний стан чада.

Також слід додати про те, що кімната повинна бути добре освітлена, не забуваючи про активність і не посидючість малюків.