Диван буквою П 125

Ціна: индивидуальный просчет грн
01.03.2016

Виготовлений диван буквою П на замовлення в класичному стилі. Купити класичний П подібний диван в Києві. Гарний і досить великий диван чудово впишеться в простору вітальню кімнату. П-подібний диван класичного стилю подарує просторій вітальні кімнаті оригінальності та чудову атмосферу затишку і комфорту.

Диван має досить міцний каркас, завдяки якому на меблевому предметі можуть вміститися відразу кілька людей або досить велика сім’я. М’який виріб не має розкладаючого механізму. Але замість цього диван, володіє достатньо оригінальним і красивим зовнішнім виглядом, завдяки якому виріб легко впишеться в інтер’єр будь-якої кімнати. По краях сидіння можна виявити елемент декору у вигляді витонченого кантика сріблястого кольору. В якості тканини використовувалася тканина -- жаккард. Меблевий виріб має також знімні м’які подушки. Слід сказати, що завдяки цим подушкам посадочне місце дуже м’яке і затишне.

Характеристика класичного дивана буквою П на замовлення

  • форма П образна
  • тканина жаккард з візерунком
  • кант по периметру сидіння з сріблястою ниткою
  • спинка з вертикальними втяжками
  • не розкладний
  • виготовлений в класичному стилі

Під замовлення можливі будь-які розміри і дизайн диванів буквою П.

П-подібний диван оригінального дизайну призначений для відпочинку. Досить надійний, затишний і комфортний диван поєднує в собі всі кращі якості і характеристики. Це виріб дарує приміщенню найкращу атмосферу затишку і неперевершений комфорт, яким хочеться насолоджуватися весь час.

Розділ сайту всіх моделей меблів “П образні дивани“.

Фото П образного дивана в класичному стилі

класичний диван диван з кантиком диван зі знімними подушками диван під замовлення диван з подушками П образні дивани м'які меблі в вітальню м'який диван у вітальню п образний диван Диван буквою П п-образний диван диван буквою П на замовлення диван в класичному стилі подушки на диван дизайн класичного дивану диван у вітальню диван для вітальні диван для відпочинку

Відео по дивану буквою П на замовлення з квартири в Києві

П-образный диван на заказ