Диван Честер на замовлення 142

Ціна: индивидуальный просчет грн
01.03.2016

Купити в Києві і виготовлення кутового дивана Честер на замовлення за розмірами замовника. Виробництво диванів з каретною стяжкою. Наші фахівці врахували всі найсуворіші вимоги, що пред’являються до виготовлення по-справжньому зручних і якісних меблів, здатної прикрасити інтер’єр офісу, квартири, будинку. Результатом роботи стала розробка унікальної моделі кутового дивана Честер. Виробники розрахували найбільш гармонійні параметри кутового дивана Честер, що забезпечують його максимальну функціональність при різних умовах використання. При виготовленні дивана під замовлення при необхідності ми врахуємо ваші побажання з приводу розміру, колірної гами, типу використовуваного оббивного матеріалу, рівня м’якості виробу і присутності в моделі складного механізму. Кутовий диван Честер ідеально вписується в інтер’єр як в оббивці з натуральної шкіри, так і в різних тканинних варіантах.

Характеристика дивана Честер на замовлення

  • розмір по габаритам 300х250 см, висота спинки і підлокітника зроблена на замовлення -- 85 см (можливо виробництво необхідного замовнику розміру)
  • колір -- насичений зелений
  • оббивка штучна шкіра (екошкіра). На замовлення можна виготовити шкіряний або текстильний.
  • пенополіуретановий наповнювач
  • надійний каркас з дерева та фанери
  • каретна стяжка
  • в англійському стилі
  • дерев’яні квадратні ніжки в темно-коричневій кольоровій гамі
  • друга назва -- Честерфілд
  • виготовлення диванів Честер для кабінету і вдома в Києві

Пропонований кутовий диван Честер універсальний у використанні. Він буде однаково гармонійно виглядати як в строгому діловому кабінеті в офісі, так і в стильній, сучасній вітальні звичайного будинку. Кутовий диван Честер виготовляється тільки з якісних матеріалів, що не тільки забезпечує ідеальний зовнішній вигляд, але і є гарантією якості і довговічності пропонованої м’яких меблів. Представлена м’які меблі збереже свою привабливість і функціональність при мінімальному догляді.

Фото кутового дивана Честерфілд з каретною стяжкою

диван Честер диван Честер в інтер'єрі диван Честер з гудзиками диван Честер для офісу диван Честер в кабінет диван Честер в кожзамі столик Честерфільд на замовлення диван Честер від виробникакутовий диван Честер диван Честер на замовлення диван Честер за розмірами диван Честер для кабінету столик Честерфільд столик Честер диван Честер в экошкірідиван Честер в офіс

Відео по дивану Честер з капітоне в вітальню

Диван Честер на заказ