Диван Честер розкладний 178

Ціна: индивидуальный просчет грн
06.04.2019

Класичний диван Честер розкладний на замовлення в англійському стилі. Купити розкладні дивани у вітальню від виробника в Києві.

Зміст:

Характеристика розкладного дивана Честер на замовлення

  • габаритний розмір: довжина -- 202 см, глибина -- 98 см, висота -- 72 см
  • спальне місце 140 см
  • з розкладним механізмом мералат, гостьовий варіант
  • оббивка тканина Solo Velvet 1423, виробництво Бельгія
  • темні ніжки з дерева ясен
  • виготовимо розкладні дивани Честер на замовлення від виробника меблів для вітальні MES Company

Диван Честер в класичному стилі в інтер’єр кабінету, офісу або вітальні. Спинка і підлокітники з каретною стяжкою. Система розкладання не призначена для щоденного сну. Для оббивки використана тканина велюр, яка стійка до потрапляння кави. Сидіння має багато деталей: співіснування елегантності і практичності використання.

Виготовляємо дивани Честерфілд з розкладним механізмом на замовлення.

Фото з диваном Честерфілд в класичному стилі

диван Честер розкладний диван Честер розкладний на замовлення класичний диван Честер розкладний на замовлення диван Честер розкладний в вітальню на замовлення диван Честер розкладний в кабінет на замовлення диван Честер з механізмом розкладання на замовлення  диван Честер з розкладним механізмом на замовлення дивани Честер на замовлення в Києві виготовлення дивана Честер на замовлення диван з каретною стяжкою на замовлення диван Честер в класичному стилі на замовлення розкладний диван Честер для вітальні на замовлення диван Честерфілд на замовлення диван честер в тканині на замовлення диван честер велюр диван в стилі честер на замовлення диван честер виробник MES Company розкладний диван Честер на замовлення

Відео по дивану Честер в вітальню на замовлення

Диван Честер раскладной на заказ