Диван Честер в тканині 174

Ціна: индивидуальный просчет грн
04.12.2018

Класичний двомісний диван Честер в тканині виробництва Італія на замовлення з пуфами. Купити фіолетовий диван з гудзиками для дому та офісу в Києві під розмір.

Зміст:

  1. Характеристика класичного дивану Честер в тканині на замовлення
  2. Фото дивану Честерфілд в тканинній оббивці
  3. Відео по дивану Честер в стилі класика на замовлення

Характеристика класичного дивану Честер в тканині на замовлення

  • 2-місний диван Честерфілд в класичному стилі
  • виготовлений в м’якій оббивці safari 1006 (виробник Італія), доступні оббивки зі шкіри та шкірозамінника
  • в комплекті два круглих пуфа з капітоне: висота 45 см, діаметр 45 см
  • ніжки з дерева ясен (коричневі)
  • розміри глибини і довжини під замовлення
  • підходить під інтер’єр офісу і дому
  • виготовлення диванів Честер на замовлення від виробника в Києві MES Company

З тканинної оббивки меблі створюють затишок і комфорт приміщенню. Колір і тип оббивних тканин привносить в інтер’єр певний стиль і настрій. Фіолетовий диван Честер з каретною стяжкою в англійському класичному стилі виготовлений на замовлення для кухні-студії в квартирі.

Виготовимо дивани Честерфілд в стилі класика для вітальні на замовлення.

Фото дивану Честерфілд в тканинній оббивці

диван Честер в тканиніи диван Честер в тканині на замовлення класичний диван Честер в тканині на замовлення диван Честер з тканини на замовлення в Києві фіолетовий диван Честер в тканині на замовлення диван Честер в тканині з каретною стяжкою на замовлення диван Честер в тканині на замовлення в інтер'єрі вітальні диван Честер в тканини на замовлення з круглими пуфами диван Честер в італійській тканині на замовлення диван Честер в тканині виробництво Італія на замовлення диван Честер для офісу в тканині на замовлення диван Честер для вітальні в тканині на замовлення диван Честер в класичному стилі на замовлення диван Честерфілд в тканині на замовлення дивани Честерфілд в тканині на замовлення виготовлення диванів Честер з тканини на замовлення диван Честер в тканинній оббивці на замовлення виробництво меблів MES Company на замовлення класичні дивани на замовлення в Києві диван в класичному стилі на замовлення англійський диван Честер в тканині на замовлення двомісний диван в стилі класика на замовленнядиван Честер в тканині на замовлення

Відео по дивану Честер в стилі класика на замовлення

Диван Честер в ткани на заказ