Диван-ліжко 118

Ціна: индивидуальный просчет грн
01.03.2016

Купити сучасний диван-ліжко на замовлення дитячої кімнати. Виробництво диванів в місті Київ. М’який меблевий виріб зробить кожну дитячу кімнату затишною і комфортною. Крім цього, меблевий предмет з оригінальним дизайном подарує вашій дитині комфортний та якісний відпочинок. Красивий виріб обов’язково сподобається кожній дитині.

На цьому дивані кожному малюку сподобатися спати і проводити вільний час.

Меблевий предмет для дитячої кімнати виготовляється на замовлення на самому кращому і сучасному обладнанні. Під час виготовлення виробу використовуються тільки найкращі матеріали, що мають високу якість.

Характеристика дивана-ліжка в дитячу кімнату для дитини

  • Дитячий комфортний диван має механічний механізм, який приховує ящик, призначений для зберігання білизни та інших постільних речей.
  • Для виготовлення даного ящика використовувалося ламіноване ДСП.
  • Меблевий виріб має надійний і міцний каркас з бічними ламелями з металу. Механізм піднімається збоку дивана на газліфтах.

Потрібно підкреслити, що оригінальний і красивий диван впишеться в абсолютно будь-який дизайн приміщення. Завдяки своїм зовнішнім виглядом виріб подарує дитячій кімнаті прекрасний затишок і чудову атмосферу комфорту.

Фото дивана ліжка з ортопедичним матрацом на замовлення

диван-ліжко прототип італійського дивана класичний диван-ліжко диван ліжко з ортопедичним матрацом диван ліжко для підлітка на замовлення