Диван-ліжко для дівчинки 380

Ціна: 25500 грн
04.02.2017

Купити диван-ліжко для дівчинки підлітка на замовлення в Києві. Підліткові ортопедичні дивани і ліжка з каретної стяжкою. Спинка по довгій частині з вухами (з крилами). Передбачено використання повноцінного односпального ортопедичного матраца.

Зміст:

Характеристика дитячого дивана-ліжка для дівчинки підлітка на замовлення

 • односпальний розмір спального місця дитячого ліжка на фото 90х200 см
 • з підлокітниками з боків товщиною 10 см
 • на зображенні виготовлено в кожзамі (під замовлення робимо з тканини і шкіри)
 • узголів’я по довгій частині ліжка для дитини з каретною стяжкою
 • задня карта оббита кожзамом
 • ніжки з дерева темно-коричневого тонування
 • в дитячу кімнату узголів’я диван-ліжка “з крилами” з боків
 • конструкція підліткового дивана для дівчаток передбачає використання матраца з ортопедичним ефектом
 • з ящиком для постільної білизни, з підйомним механізмом
 • металева каркас сітка на ламелях
 • колір бежевий

Дивани-ліжка для підлітків виготовляються за індивідуальними параметрами: розміри (довжина, глибина, висота), дизайн, тип оббивки, короб для ліжку, механізм підйому, колір меблів, рівень м’якості сидіння, функціональність. Дитячі та підліткові меблі завжди особлива і унікальна. Кожна дівчинка хоче бачити красиву ліжко у себе в спальні. Ґудзики на узголів’ях надають більше класичного стилю в інтер’єр, але до сучасного також підійде.

Величезна перевага в представленої моделі меблів для підлітків створює місце під односпальний ортопедичний матрац, який сприяє формуванню правильної постави у дитини. Ніша під спальним місцем має великий простір, що дає велику місткість для необхідних речей або постільної білизни. Доступ до ніші забезпечує надійний газовий підйомний механізм. Каркас сітка з гнутими ламелями з бука продовжує термін служби дитячого матраца.

Фото однієї з диван-ліжок для дівчинки на замовлення

диван-ліжко для дівчинки диван-ліжко для дівчинки на замовлення підлітковий диван для дівчинки диван для дівчинки з гудзиками підлітковий диван для дівчинки на замовлення диван для дівчинки з каретної стяжкою ортопедичний диван-ліжко на замовлення ортопедичний диван-ліжко для дівчинки виробництво диван-ліжок ліжка для дівчаток диван-ліжко з вухами виробництво підліткових ліжок виробництво підліткових ліжок на замовлення підлітковий диван-ліжко для дівчинки диван-ліжко для дівчинки з капітоне ліжко для дівчинки з капітоне ліжко для дівчинки з каретної стяжкою виробництво диван-ліжок для дівчаток підлітковий диван-ліжко ортопедичний диван для дівчинки ліжко для дівчинки ліжко для дівчинки на замовлення ортопедичний диван-ліжко диван-ліжко для дівчинки на замовлення

Виготовлення дитячих та підліткових односпальних ліжок по дизайну з фото.

Відео з підліткового дивану-ліжка для дівчинки на замовлення

Диван-кровать для девочки на заказ