Диван-равлик Chiocciola

Ціна: индивидуальный просчет грн
01.03.2016

Ексклюзивний диван равлик Chiocciola на замовлення в Києві. Чудовий, гарний і багатий м’який диван «Равлик» стане чудовою прикрасою просторій і сучасній вітальні. Новий сучасний виріб має прекрасний зовнішній вигляд і якісні матеріали, які роблять цей предмет меблів ще багатшими.

Диван «Равлик» (Chiocciola) з двома кріслами виготовляється на замовлення. Красивий виріб у фіолетовій оббивці має оригінальні підлокітники у вигляді равлика. Варто зазначити, що даний виріб не має розкладаючого механізму і ящика для білизни. Однак за місце цього сучасний виріб може похвалитися міцним каркасом, який був зроблений з фанери і деревини.

  • В якості оббивки диван має дорогу італійську тканину зі структурою крокодила, яка може похвалитися чудовою якістю і прекрасним дизайном.
  • Також в дизайні унікального дивана присутня і інша тканина, яка має гарний і багатий малюнок у вигляді квітів на чорному тлі. Декоративні елементи -- корона з камінням Shanel (Шанель).

Варто зазначити, що під час виготовлення даного виробу виробник враховує всі розміри дивана, його м’якість і інші параметри, які замовник вказує під час подачі заявки на виготовлення.

Гарний диван має також красиві аксесуари, які ідеально підійдуть загальному дизайну приміщення. Якісний і місткий диван прикрасить вітальню і зробить її сучасною та дуже затишною.

Виробляємо різноманітні дивани, ліжка і іншу м’які меблі по фотографії на замовлення у Києві.

Фото фіолетового дивана равлика на замовлення

диван chiocciola крісло Равлик кресло chiocciola диван на замовлення Равлик диван по типу равлика унікальний диван-равлик фіолетове крісло на замовлення корона Шанель зі стразами елемент Шанель корона равлик для дивану диван Равлик диван Равлик

Відео по дивану з підлокітниками у вигляді равлика на замовлення

Фиолетовый диван в виде улитки на заказ