Диван в стилі лофт 139

Ціна: индивидуальный просчет грн
01.03.2016

Виготовлений кутовий м’який диван в стилі лофт на замовлення з пуфом. Дивани стиль loft можна купити в Києві. Прямі, кутові або з пуфиком, модульний або цілісний, з чохлами на липучках для сидіння і підлокітників або без чохлів.

На сьогоднішній день в Україні став широко поширений стиль loft. Щоб не відставати від новоспеченої тенденції в дизайні, що виникла в дизайнерської і інтер’єрної середовищі, наше підприємство в свою чергу вирішило створити аналогічний дизайн меблів у відповідному стилі, щоб кожен міг купити в Києві. Велика кількість м’яких матеріалів що використовуються при виготовленні дивана дозволяють створити максимально м’які меблі. Для оббивки застосовують, як правило, зносостійку тканину, яка до того ж відмінно піддається чищенню.

Така модель дивана володіє ще однією додатковою перевагою -- трансформацією модулів. Завдяки якій з прямої форми меблів можна перетворити в кутову, всього лише використавши квадратний пуф.

Модульний м’який диван в стилі лофт з характеристиками

  • Розмір – 3800 мм;
  • Розмір пуфика квадратної форми – 900х900 мм;
  • Форма дивана: прямий, кутовий (з пуфом);
  • Тип дивана: модульний, деякі секції цієї моделі можна прибирати або переставляти;
  • Матеріал для оббивки: мікрофіброва тканина ягуар, виробництво Бельгії (microfibre);
  • Колірна гамма: темно-синій, серій, жовтий;
  • виготовлення меблів для інтер’єру в стилі лофт.

В якості м’яких наповнювачів для стильних меблів застосовуються:

  • синтепон
  • холлофайбер
  • пінополіуретан

Цей тип меблів оснащений каркасом, який виробляється з екологічно чистих матеріалів: фанери і дерев’яного бруса. Для підлокітника, сидіння і спинки є подвійні чохли, які з легкістю можна зняти і якщо цього потрібно, то почистити. До дивану додається комплект подушок (в комплекті -- 4 шт.).

На замовлення виготовляється без підлокітників або з підлокітниками широкого типу.

Під замовлення можна виготовити в іншому кольорі і за індивідуальними розмірами. Також можливо змінити дизайн дивана як частково, так і повністю, а ось наскільки буде м’яким диван, повністю залежить від вибору самого замовника. Форму меблів в стилі лофт при цьому можна вибрати будь-яку: пряму, кутову або ж виконати у вигляді напівкруглого дивана. Виробник Київ.

Фото по кутовому дивану з приставним пуфом

диван у стилі лофт кутовий диван в стилі лофт м'який диван в стилі лофт м'який диван під замовлення м'які меблі в стилі лофт меблі в стилі лофт кутові м'які дивани диван в стилі лофт на замовлення м'які меблі в стилі лофт на замовлення кутові м'які дивани в стилі лофт кутовий диван в стилі лофт на замовлення меблі в стилі лофт на замовлення м'який диван стиль лофт м'який кутовий диван на замовлення м'які кутові дивани м'який кутовий диван стиль лофт м'який кутовий диван на замовлення м'які кутові дивани на замовлення м'який кутовий диван стиль лофт на замовленням'який кутовий диван на замовлення м'які дивани на замовлення диван з пуфом м'які дивани на замовлення диван з подушками диван з пуфом на замовлення м'які дивани м'який диван з подушками м'які дивани м'який кутовий диван з подушками м'який кутовий диван з подушками кутовий диван з пуфом м'який диван в стилі лофт на замовлення кутовий диван з подушками диван з пуфом в стилі лофт

Відео м’якого дивана стиль loft на замовлення

Диван в стиле лофт на заказ