Диван в сучасному стилі 120

Ціна: индивидуальный просчет грн
01.03.2016

Купити диван в сучасному стилі на замовлення в Києві. Виробництво сучасних диванів по фото або ескізу замовника. Рекомендовано прямий диван з розкладним механізмом вироблений під замовлення.

Характеристика прямого дивана в сучасному стилі на замовлення

  • Колір чорно-білий.
  • Розкладний механізм -- пума.
  • Декоративні елементи (накладки, ніжки) -- масив дерева ясен.
  • Передбачений невеликий короб для білизни.
  • Каркас та м’яка частина складаються з дерев’яного бруса, ДСП, фанери, пінополіуретану та оббивного матеріалу.

Чудово красивий чорно-білий диван з високою спинкою та з подушками, стане чудовою прикрасою будь-якої житлової кімнати. Комфортний диван чудово прикрасить кімнату та подарує своїм господарям найкращу ступінь комфорту.

Сучасні м’які меблі. Прямий сучасний диван виготовлений на замовлення за індивідуальним проектом в чорно-білому кольорі з двосторонніми подушками. Магазин в Києві. Слід сказати, що диван виготовляється на замовлення.

Під час виготовлення сучасного дивана враховуються всі побажання замовника.

Під час виробництва використовуються тільки найкрасивіші та високоякісні матеріали. Крім цього, виріб має в наявності натуральні матеріали. Наприклад накладки на підлокітниках створені з натурального дерева. В даному випадку наприклад використовується деревина ясеня. В якості основи під час виробництва меблевого виробу використовувалися наступні матеріали: дерев’яний брус, фанера та ламіноване ДСП. Також м’який меблевий предмет має міцні ніжки з дерева.

Окремо варто поговорити про якість оббивки меблевого предмета. Отже, виріб має в якості оббивки високоякісну тканину та якісний кожзам. Звичайний колір дивану чорно-білий. Однак він може змінитися за побажанням замовника.

Потрібно відзначити, що виріб має розкладний механізм, завдяки якому звичайний диван за кілька хвилин може перетворитися в досить комфортний зі спальним місцем.

Фото сучасного дивану

сучасний диван сучасний диван на замовлення накладки з дерева диван на замовлення замовний диван простий диван розкладний диван диван з розкладкою диван з ящиком диван з подушками прямий диван Сучасний диван

Відео по дивану в сучасному стилі на замовлення

Современный диван на заказ