Диван з ортопедичною основою 171

Ціна: индивидуальный просчет грн
23.05.2018

Підлітковий двомісний диван з ортопедичною основою на замовлення в спальню. Купити дивани з рівним спальним місцем для підлітка в Києві. Виготовлення м’яких меблів від виробника по фото.

Зміст:

  1. Характеристика дивана з ортопедичною основою на замовлення
  2. Фото диван-ліжка з рівним спальним місцем для підлітка
  3. Відео підліткового дивана з матрацом для спальні

Характеристика дивана з ортопедичною основою на замовлення

  • розмір ортопедичного спального місця на фото 120х200 см (на замовлення 140х200, 90х200, 80х200, -- будь-які розміри в залежності від росту дитини чи підлітка)
  • спинка м’яка призначена для зручності сидіння
  • в основі для матраца передбачено підставу з ламелей
  • всередині ніша для білизни з доступом за допомогою підйомного механізму, потужність газових амортизаторів залежить від ваги матраца
  • оббивка -- тканина флок, колір бежевий
  • комплектується окремо ортопедичним матрацом
  • виготовлення диванів з ортопедичною основою на замовлення від виробника меблів МЕС Компані

Обумовити параметри меблів і купити ви можете в нашому виставковому залі в Києві. Розміри і дизайн виробу змінюються індивідуально.

Виготовимо дивани під розмір, колір і дизайн на замовлення.

Фото диван-ліжка з рівним спальним місцем для підлітка

диван з ортопедичною основою

Прямий білий диван з оббивкою зі шкірозамінника і підлокітниками шириною 20 см. Спальне місце 90х200 см для односпального матраца.

білий односпальний диван в кожзамі на замовлення

диван з ортопедичною основою на замовлення диван з ортопедичним матрацом на замовлення диван-ліжко на замовлення ортопедичний диван на замовлення диван з ортопедичною основою для підлітка на замовлення підлітковий диван з ортопедичною основою на замовлення виготовлення диванів з ортопедичною основою на замовлення диван з рівним спальним місцем на замовлення диван-ліжко з ящиком для білизни на замовлення диван-ліжко в інтер'єрі спальні на замовлення диван-ліжко з нішею на замовлення диван з ортопедичною основою на замовлення

Не одне житлове приміщення не можна уявити без затишного і комфортного дивана. Дивани ставлять в приміщенні починаючи від вітальні і закінчуючи кухнею. А деякі моделі встановлюють в дитячій. Варто враховувати розміри приміщення, в якому будууть встановлені меблі. Обирайте диван з оббивкою, яка впишеться в інтер’єр приміщення. Компактний диван встановіть в дитячій і на кухні. Величезні дивани призначені для просторої вітальні і офісного приміщення.

Відео підліткового дивана з матрацом для спальні в Києві

Диван с ортопедическим основанием на заказ