Диван з утяжками 8

Ціна: индивидуальный просчет грн
04.03.2016

Виготовлення з утяжками диванів в шкірі і кожзамі на замовлення. Оригінальний диван в сучасному дизайні виробництва Київ стане гідним прикрасою кожної сучасної вітальні з великою і малою житловою площею. Варто сказати, що ексклюзивний диван виробляється на замовлення. Тому кожен замовник зможе вказати всі вимоги з приводу виготовлення даного красивого дивану з втяжками.

Дуже гарний диван виготовляється на сучасному обладнанні. А ще цей виріб має міцний каркас, який був вироблений з сучасного матеріалу ламінованого ДСП. Диван в багатому дизайні має якісні ніжки з дерева і дерев’яні елементи на підлокітниках. Крім цього виріб може похвалитися сучасним м’яким наповнювачем найвищої якості. Також цей виріб має чудовий дизайн і якісну оббивку з тканини, яка має тривалий термін служби і дуже високу якість. Спинка дивану має оригінальну обробку красивими гудзиками. В інтер’єрі приміщення цей виріб виглядає дуже красиво і привабливо.

Красивий і затишний диванчик в привабливому дизайні чорного кольору ідеально впишеться в абсолютно будь-який дизайн житлової кімнати і зробить її затишною і дуже красивою. Крім цього даний диван зробить відпочинок кожного власника чудовим і дуже затишним.

Фото чорного дивану з утяжками на замовлення

Диван з утяжками на замовлення Диван на замовлення