Для чого потрібен дизайнер

03.03.2016

Ремонт -- справа клопітка. З чого ж почати? У вас величезна кількість питань, голова йде обертом від великого асортименту оздоблювальних матеріалів, меблів та іншого і ви не знаєте що з цим все робити. Тут ви розумієте, що дизайнер -- це не розкіш і не додаткові розтрати, а рішення всіх ваших завдань.

Як відбувається робота з дизайнером

дизайн квартири

Головне:

  • варіанти рішень
  • ескіз
  • робоча документація квартири або будинку
  • авторський нагляд за роботою

Крок перший

Бажано першу зустріч провести безпосередньо на об’єкті для візуальної оцінки приміщення, обмовляються смакові переваги, побажання по плануванню і конфігурації, після чого робляться обміри й обмовляється технічне завдання (ТЗ) на дизайн-проект.

дизайн інтер'єру квартир дизайн інтер'єру будинку дизайн проект дизайн проект

Дизайнер готує варіанти планувальних рішень, на яких схематично зображує розстановку меблів для розуміння загальної концепції інтер’єру. Це дуже важливий етап, саме від нього залежить вся подальша робота над проектом.

проект

Крок другий

У нас вже є узгоджений варіант планування приміщень. Тепер на його основі + ТЗ розробляється основна концепція у вигляді ескізів. Даний етап найцікавіший, так є можливість бачити ще не існуючий інтер’єр, приходить розуміння, що потрібно поміняти або додати і т.д. Паралельно з розробкою ескізів необхідно підібрати обробні матеріали, меблі, обладнання, сантехніку, освітлення , та затвердити, замовити або забронювати для того, щоб все підібране було максимально взаємопов’язане, гармоніювало і функціонувало.

дизайн проект

Крок третій

Самий нудний для замовника, але найважливіший етап -- робоча документація, а саме креслення, за допомогою яких робоча бригада зможе реалізувати проект у життя.

проект

Важливо. Більшість креслень неможливо виконати без обраних матеріалів, наприклад, неможливо зробити розкладку підлоги, а також точно вказати її висоту, а це відобразиться на всіх вузлах, прив’язаних до підлоги. Теж і стосується електричної частини -- неможливо коректно зробити висновки для кухонної техніки, без розуміння, що за обладнання і якої потужності це буде. Звичайно, в майбутньому можна вносити зміни, але потрібно розуміти, що це спричинить за собою цілий ланцюжок змін, що може відбитися на загальній концепції проекту.

дизайн проект

Крок четвертий він же останній

Авторський нагляд дуже важливий етап ,і включає в себе комплекс послуг для максимально точної відповідності дизайн-проекту, затвердженого замовником з реальними будівельними роботами. Досить часто в ході ремонту виникають непередбачені технічні моменти, які вимагають коректування розмірів, прив’язок, розташування декорів і т.д. Крім того, дизайнер може припустити які складнощі можуть виникнути в ході ремонту і тим самим перестрахувати замовника.

проект кухні

дизайн проект шафи

У разі авторського нагляду, дизайнер супроводжує об’єкт аж до вилок-ложок-серветок, тому попутно здійснюється декорування інтер’єру : підбір картин, статуеток, рослин, текстилю, посуду та ін.

Якщо, прочитавши все це, ви переконалися, що вам все ж таки потрібен дизайнер, значить, ви, безумовно, знаходитеся в правильному місці і в правильний час.

Диван на заказ