Додаток Easy Assembly від Блюм

25.01.2017

Мобільний додаток на телефон Easy Assembly блюм вражає не тільки при встановленні і регулюванні фурнітури, воно також справило враження на конкурсне журі, що складається з 40 експертів в області дизайну.

Ця програма Blum допомагає малим виробникам і збирачам меблів надійно встановлювати і регулювати фурнітуру. Особливість програми Блюм – функція доповненої реальності. Програма дозволяє правильно визначити розташування позицій для свердління з точними розмірами. Таким чином можна легко встановлювати складну фурнітуру. При цьому додаток простий у використанні. А дизайн дозволив завоювати престижну нагороду.

Додаток Easy Assembly для складальників меблів.

Додаток безкоштовно завантажте на планшет або смартфон для операційних систем Android і iOS.

Новий додаток допоможе здійснювати збирання меблів зручним чином і в строк. Додаток доступний як в режимі онлайн, так і офлайн!

Фільми з монтажу докладно і наочно показують послідовність дій і регулювання. Виробництво кухні завершено. Нову кухню вже з нетерпінням чекають у новому будинку. Від збирачів вимагається кваліфіковано провести збірку меблів і встановити фурнітуру. Ось дві умови, виконання яких дозволить власнику кухні згодом насолодитися результатом. Додаток EASY ASSEMBLY допоможе визначити позиції кріплення фурнітури і зробити налаштування.

Можливості нового додатка

Наше новий додаток для збирачів має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Використовуйте в режимах онлайн і офлайн. В корисних фільмах по монтажу демонструється послідовність дій при складанні виробів і регулювання – зрозуміло, докладно і наочно. Додаток містить огляд інструкцій по монтажу Blum, наочно розподілених по групах виробів. Зручна функція програми Augmented Reality. Завантажте програму на смартфон, а потім проскануйте, наприклад, силовий механізм. І відразу побачите позиції для свердління з точними розмірами, а також інформацію по регулюванню фурнітури. Додаток EASY ASSEMBLY доступно для безкоштовного скачування для оперативних систем iOS і Android (смартфонів і планшетів) у відповідних магазинах додатків.

Премія Red Dot Award 2016

З 1954 року проходить міжнародний конкурс в області дизайну “Red Dot Award”. Щороку премія присуджується Центром дизайну Північного Рейну-Вестфалії (Design Zentrum Nordrhein Westfalen e.V.) в Ессені (Німеччина). Протягом десяти років направляємо вироби на оцінку. І вже багато разів отримували нагороди. Престижну премію одержав додаток для складальників меблів EASY ASSEMBLY.

У вересні новий додаток для складальників було представлено на виставці. “В рамках Kiichenmeile АЗВ в Німеччині в цьому році вперше blum представляли власні співробітники. У 12 виробників кухонь можна було вживу побачити, як використовується наш додаток. І демонстрації були прийняті відвідувачами “, – розповідає Андре Дорнер, директор Blum Німеччина, про такий новий спосіб просування наших цифрових послуг для виробників меблів, столярів і збирачів. На виставкових стендах наших клієнтів можна було вживу подивитися, як додаток використовується на практиці.

Фото додатку Easy Assembly Blum

easy assembly easy assembly blum додаток easy assembly додаток easy assembly блюм додаток easy assembly blum

Численні нові функції EASY ASSEMBLY полегшують складання меблів на місці.