Двоспальне ліжко Італія 459

Ціна: индивидуальный просчет грн
15.01.2019

Нестандартне двоспальне ліжко Італія в класичному стилі на замовлення. Купити класичні ліжка з великим узголів’ям для спальні в Києві.

Зміст:

Характеристика двоспального ліжка Італія на замовлення

  • стандартне спальне місце ліжка на фото 180х200 см
  • велике узголів’я з закругленими краями
  • бічні частини подіуму з гудзиками
  • широка спинка з каретною стяжкою
  • можливе виготовлення з підйомним механізмом і ящиком для білизни
  • ніжки з дерева ясен круглої форми, фарбування патина, колір ваніль
  • італійська тканина велюр Safari 1006 (50 000 циклів, щільність -- 400гр/м.кв, склад -- 100% PES)
  • виготовлення класичних двоспальних ліжок Італія на замовлення від виробника MES Company в Києві

Класичний стиль меблів багато і престижно виглядає в інтер’єрі спальні. Тут немає дрібниць, кожна деталь має значення. Класика об’єднує в собі яскраву тканину і дерево. Для меблів на фото використана італійська тканина з високим рівнем зносостійкості.

Виготовимо за розмірами і дизайном нестандартні 2х спальні ліжка в стилі класика.

Фото ліжка в класичному стилі для спальні

Галерея фото в інтер’єрі спальні і з виробництва меблів. На фотографіях меблі в італійській меблевій тканині.

двоспальне ліжко Італія двоспальне ліжко Італія в інтер'єрі спальні класичне двоспальне ліжко Італія на замовлення двоспальне ліжко Італія в класичному стилі на замовлення двоспальне ліжко Італія в стилі класика на замовлення двоспальне ліжко Італія з гудзиками на замовлення елітна двоспальне ліжко Італія на замовлення ліжко з великим узголів'ям Італія на замовлення інтер'єр спальні з ліжком Італія на замовлення класичне ліжко з великим узголів'ям на замовлення круглі ніжки ліжка з дерева з патиною виготовлення ліжок в класичному стилі на замовленнякласичне двоспальне ліжко Італія в тканині на замовлення класичне 2х спальне ліжко Італія на замовлення двоспальне ліжко Італія на замовлення двоспальне ліжко Італія з каретною стяжкою на замовлення двоспальне ліжко Італія з капітоне на замовлення двоспальне ліжко Італія з великою спинкою на замовлення узголів'я ліжка з капітоне на замовлення ліжко з напівкруглим узголів'ям на замовлення узголів'я ліжка з ухилом на замовлення двоспальні ліжка Італія на замовлення 2х спальні ліжка Італія на замовлення двоспальні ліжка Італія на замовлення стильне ліжко Італія на замовлення елітні ліжка Італія на замовленнядвоспальне ліжко Італія на замовлення в Києві

Відео по 2 спальному ліжку з великим узголів’ям

Двуспальная кровать Италия на заказ