Двоспальне ліжко в спальню 467

Ціна: 24000 грн
13.04.2019

Класичне двоспальне ліжко в спальню на замовлення з каретною стяжкою. Купити двоспальні ліжка в тканині з підйомним механізмом в Києві.

Зміст:

Характеристика двоспального ліжка в спальню на замовлення

  • розмір спального місця 180 на 200 см
  • оббивка тканина флок світлого бежевого кольору
  • спинка з каретною стяжкою, по периметру подіуму ліжка капітоне
  • з підйомним газовим механізмом і нішею для білизни
  • м’яке узголів’я з ухилом
  • виготовимо двоспальні ліжка в спальню на замовлення від виробника меблів MES Company

Нестандартне ліжко в класичному стилі узголів’ям в нішу. Декор спинки у вигляді каретної стяжки. Дизайн ліжка з гудзиками доповнює інтер’єр спальні. Підібрана флокова тканина для постійного щоденного використання. Всередині під матрацом ніша для білизни з доступом за допомогою підйомного механізму. Основа з металевого каркасу і букових ламелей. Класичні меблі в спальню по замовленому розміром і дизайном.

Виготовлення ліжок з каретною стяжкою в класичному стилі на замовлення.

Фото ліжка в інтер’єрі спальні на замовлення

двоспальне ліжко в спальнюдвоспальне ліжко в спальню на замовлення двоспальне ліжко на замовлення ліжко в спальню на замовлення ліжко з каретною стяжкою на замовлення ліжко в інтер'єрі спальні на замовлення ортопедичне ліжко на замовлення двоспальне ліжко з нішею для білизни на замовлення двоспальне ліжко з підйомним механізмом на замовлення 2х спальне ліжко з підйомним механізмом на замовлення двоспальне ліжко з м'яким узголів'ям на замовлення двоспальне ліжко 180 на 200 на замовленнядвоспальні ліжка в спальню на замовлення

Відео по двоспальному ліжку з підйомним механізмом

Двуспальная кровать в спальню на заказ