Дзеркало в шкіряній рамі

Ціна: индивидуальный просчет грн
01.03.2016

Вірний спосіб несподівано змінити інтер’єр -- повісити дзеркало в шкіряній рамі на замовлення. Меблі зі шкіри вважають однією з найцікавіших з точки зору дизайну елементів житла. Ця необхідна річ є практично в кожній квартирі або будинку. В інтер’єрі здатне обіграти приміщення найкращим чином. Незважаючи на візуальну крихкість, легкість і повітряність, дзеркало «вміє» перевтілювати відображені в ньому предмети кардинальним чином. Щоб ця «прозора» конструкція створила світлову ілюзію і показала диво просторових ефектів передпокою, наша компанія рекомендує дзеркало в шкіряній рамі світло-бежевого кольору. Для обрамлення дзеркала застосовується натуральна італійська шкіра. Невеличке за величиною дзеркало 120х70 см ідеально впишеться в інтер’єр передпокою.

Дзеркало в рамі зі шкіри виробництва Італії підкреслить стильне оздоблення житла і буде служити родзинкою інтер’єру. Вирішивши купити в інтернет-магазині настінне дзеркало в шкіряній рамі, можна створити в приміщенні чарівний ефект великого простору.

  • Досвідчені фахівці нашої компанії під замовлення виготовлять корпусні і м’які меблі будь-яких розмірів з безпечних і екологічно чистих матеріалів.
  • Наш виставковий зал і виробництво меблів знаходяться в Києві.

Виготовляємо в рамі з екошкіри, шкірозамінника, тканини на замовлення.

Фото по дзеркалу на стіну в шкіряній рамі на замовлення

дзеркало в шкіряній рамі на замовлення дзеркало в шкірі в передпокій дзеркало в шкірі для передпокою дзеркала зі шкіри рама для дзеркала зі шкіри дзеркало зі шкіри на замовлення дзеркало в шкірі на замовлення дзеркало в шкіряній рамі

Відео по дзеркалу в рамі з натуральної шкіри на замовлення

Зеркало в кожаной раме на заказ