Гардеробна кімната 38

Ціна: индивидуальный просчет грн
03.07.2017

Невелика гардеробна кімната з вбудованими шафами на замовлення. Виготовлення гардеробних за розмірами з індивідуальним наповненням.

Зміст:

 1. Характеристика вбудованої гардеробної кімнати на замовлення
 2. Фото гардеробної кімнати на замовлення
 3. Креслення з розмірами гардеробної кімнати на замовлення
 4. Відео по гардеробній кімнаті з шафами

Чим краще продумана конструкція і внутрішнє наповнення гардеробних шаф, тим зручніше буде ним користуватися в подальшому. Комфорт використання складається з наявності заздалегідь продуманих розташувань полиць, шухляд, вішалок для довгих і коротких речей, ніш для техніки. Для основи каркасу бажано використовувати ЛДСП товщиною мінімум 18 мм.

Характеристика вбудованої гардеробної кімнати на замовлення

 • корпус ламінованого ДСП 18 мм білого кольору
 • без фасадів, без висувних ящиків, без розсувної системи
 • в шафах передбачені ніші для бойлера і пральної машини
 • задня стінка з ламінованого ДВП
 • полки кріпляться на рафіксах Hettich (Хеттих) німецького виробництва
 • шафи вбудовані в ніші без проміжків і без використання фальшпанелей
 • виробництво в Києві

Наявність вбиральні в квартирі або будинку не звільнить від додаткових шаф в спальні. У спальні розташовується шафа для швидкого доступу до речей.

Фото гардеробної кімнати на замовлення

Галерея фото гардеробної кімнати дає можливість ознайомитися з виготовленими на замовлення меблями. Зовнішній вигляд і наповнення готового виробу може відрізнятися від попереднього ескізу, так як іноді вносяться корективи в процесі виготовлення і встановлення.

гардеробна на замовлення гардеробна кімната гардеробні шафи гардеробна шафа наповнення гардеробної гардеробна фото гардеробні кімнати гардеробна кімната на замовлення гардеробна виготовлення гардеробних на замовлення

Креслення з розмірами гардеробної кімнати на замовлення

Попереднє креслення гардеробної створює попередню загальну картину того, що хочемо отримати в результаті. Заздалегідь передбачаємо розташування поличок, ящиків. Рекомендуємо вибирати хорошу фурнітуру для меблів, яка гарантує тривалий термін служби і зручність щоденного використання.

креслення гардеробної кімнати розміри гардеробної кімнати гардеробна кімната з розмірами

Виготовимо за розмірами гардеробну із шафами на замовлення.

Відео по гардеробній кімнаті з шафами

Гардеробная комната на заказ

У більшості сучасних квартир в нових будинках спеціальне гардеробне приміщення. Розміри можуть змінюватись, на це впливає площа квартири і планування. Дизайн приміщення також залежить від кількості людей, які будуть користуватися кімнатою, їх індивідуальних смаків. У гардеробній відсутні вікна, а від інших кімнат розділяють двері. Що стосується гардеробної кімнати в котеджі, то вона має кардинальну відмінність від міських аналогів, представляючи собою зручний і затишний варіант, який має віконний отвір. У котеджах створюють кілька гардеробних, з розрахунку по гардеробній на одну спальню.

У числі основних завдань, що покладаються на гардеробну кімнату, слід виділити можливість звільнення житлових кімнат від шаф, що займають велику площу, а також для створення затишку і комфорту. 

Внутрішнє оформлення вбиральні можна виконати в кольоровій гамі за бажанням. Але варто враховувати, що якщо вона не ізольована, то дизайн повинен поєднуватися за стилем оформлення кімнати. Якщо ж гардеробна є самостійною кімнатою, тоді при облаштуванні не буде ніяких обмежень по стилю і колірному оформленню. Двері в гардеробну повинні бути такі ж, як і в інших кімнатах в будинку.

При оформленні гардероба, розташованого усередині іншої кімнати, підходящим варіантом стануть двері у вигляді гармошки, розсувні або обертові двері. Непогано будуть виглядати дзеркальні двері. Дзеркало встановлюйте не тільки зсередини вбиральні, але і зовні. Даний прийом практичний, щоб візуально розширити простір кімнати

Це приміщення можете оформити за допомогою гіпсокартонних стін або зі скла, а зовні обробку можна виконати матеріалами, які були використані в обробці спальні. Разом з тим для візуального збільшення площі гардероба, що знаходиться всередині спальні, не потрібно встановлювати масивні міжкімнатні двері, а краще віддати перевагу сучасне драпірування тканинами.