Гардеробна система ADS

16.04.2019

Модульна гардеробна система для зберігання речей ADS на замовлення. Сітчасті гардеробні системи для одягу в Києві. Складається з профілю, переставних полиць і ящиків.

Зміст:

Характеристика гардеробної системи на замовлення

  • стелажні переставні модулі по висоті
  • готові металеві елементи
  • сітчасті кошики, відкриті полиці для речей, полиці для взуття, штанга для речей, полиця для краваток, ящики
  • місця розташування відкритої системи зберігання речей: спальня, комора, гардеробна кімната
  • установка гардеробних систем для одягу combina на замовлення в Києві

Збірні полиці і корзини переміщуються у висоту по вертикальному профілю. Основна перевага невеликої гардеробної кімнати в квартирі -- функціональність. Відкрита маленька гардеробна з мобільною перестановкою модулів і комплектуючих. Позитивно зарекомендувала кутова сітчаста система зберігання речей combina. Планування і обладнання залежить від потреб. Можливі розміри приміщень 1.5 на 1.5, 2 кв м, 3 кв м.

Де купити і дізнатися вартість навісних гардеробних -- на сайті виробника. Ціна залежить від наповнення стелажів і розмірів приміщення в будинку.

Фото сітчастих гардеробних систем ADS в кімнату

combina гардеробні системигардеробна система на замовлення гардеробні системи на замовлення гардеробні системи ads на замовлення гардеробна система ads на замовлення гардеробна кімната на замовлення гардеробні кімнати на замовлення дизайн гардеробної кімнати на замовлення гардеробна в спальні на замовлення маленька гардеробна на замовлення

Відео по відкритій гардеробній системі з полиць

Гардеробная система хранения вещей