Гардеробна в маленькій спальні 43

Ціна: индивидуальный просчет грн
02.11.2017

Нестандартна П образна гардеробна в маленькій спальні по певних розмірах на замовлення в Києві. Виготовлення за проектом гардеробних.

Зміст:

  1. Характеристика маленької гардеробної в квартиру на замовлення
  2. Фото гардеробної в маленькій спальні на замовлення
  3. Проект невеликої П образної гардеробної на замовлення
  4. Відео по маленькій гардеробній для спальні на замовлення

Характеристика маленької гардеробної в квартиру на замовлення

  • матеріал корпусу ЛДСП Konospan 7045 SU Шампань, кромка Rehau, кріплення рафікси
  • складається з трьох шаф, скріплених між собою
  • мінімальні щілини між шафою і стелею, шафами і стінами
  • розміри згідно кресленням проекту
  • форма П образна
  • наповнення: полки, штанга

Виробництво дозволяє виготовляти гардеробні в нішу за розмірами приміщення. Можливі параметри: Г образна, буквою П. Наповнення в вигляді полиць, штанг, висувних ящиків обмовляється при замовленні.

Фото гардеробної в маленькій спальні на замовлення

Реальні фото шаф для речей для докладного ознайомлення.

гардеробна в маленькій спальні

гардеробна в маленькій спальні на замовлення

гардеробна маленька

гардеробна в спальні

гардеробна в квартирі

гардеробна на замовлення

гардеробна і спальня

гардеробна маленька на замовлення

гардеробна в спальні на замовлення

гардеробна в квартирі на замовлення

П гардеробна на замовлення

П подібна гардеробна на замовлення

гардеробні на замовлення

гардеробні в спальню на замовлення

гардеробна в спальню на замовлення

маленька гардеробна в спальню на замовлення

виготовлення гардеробних на замовлення

виготовлення гардеробних по розмірах на замовлення

гардеробнагардеробна з полицями на замовлення

Проект невеликої П образної гардеробної на замовлення

проект невеликої П образної гардеробної на замовлення

проект гардеробної з розмірами

проект П образної гардеробної з розмірами

Відео по маленькій гардеробній для спальні на замовлення

Гардеробная в маленькой спальне на заказ

У нашому світі важливе місце займає одяг. Живучи в змінюючому кліматі, доводиться купувати одяг, що підходить для погодних умов і гардеробна, стане вдалим варіантом.

Гардеробну кімнату можливо організувати в квартирі, на лоджії, зайняти нішу в коморі або частина мансардного приміщення.

У замкнутому просторі від появи неприємних запахів, допоможе впоратися правильно організована вентиляція. Витяжний отвір з будовою вентилятором стане вдалим рішенням цієї проблеми.

Гардеробну часто використовують як примірювальну і тому варто продумати правильне освітлення. Світло повинно бути досить яскравим і висвітлювати і полки з одягом, і зону примірки. Стельові світильники впораються з цим завданням. Переважно встановити світлодіодні лампочки, такі лампи не схильні до перегріву.

Де організувати гардеробну кімнату

Комора. Поміняти двері на більш зручну, встановити стелажі уздовж стіни, розмістити штанги, повісити полки і вийде затишна кімната для зберігання одягу.

Угловая. Такий варіант хороший тим, що дозволяє використовувати важко облаштовувати зону. При маленькій площі збільшити місце в шафі можна за рахунок передньої стіни перегородки, висунутої вперед.

Гардеробна кімната, облаштована на лоджії </ strong>. Таку гардеробну доведеться утеплити, адже одягати холодний одяг буде не дуже приємно. При широкій лоджії стелажі встановлюються уздовж довгої стіни. Гардеробну можливо облаштувати у вільному кутку. Розмістити там шафу зі штангою, щоб вішати одяг, тумбу для взуття, полки і закріпити дзеркало на дверцятах шафи.

Гардеробна в спальне. Там підходяще місце для зберігання речей, адже в спальні одягатися найзручніше. Огороджується частина кімнати за допомогою перегородки, яку роблять з гіпсокартону з розсувними конструкціями.

Для гардеробної використовують різні варіації дверей: розсувні, гармошки, розсувні, навісні на роликах. Можна обійтися без дверей або повісити щільні штори.

Облаштування гардеробної кімнати

Якщо площа в гардеробній не досить великий, установка меблів з дерева, МДФ або ДСП буде не зручною. Вона займає багато місця і переробити такі меблі складно. Металеві конструкції легко збираються і встановлюються в приміщеннях. Важливо, щоб полки регулювалися по висоті, ящики можуть бути висувними або ставиться одна на іншу. Важливі пристосування для одягу, наприклад, брючніци. Спеціальні кронштейни роблять можливим повісити спідницю або штани і уберегти їх від падіння. Для чоловіків буде корисний кронштейн для краваток.

Особливу зону варто відвести для взуття. Можливо придумати багато ідей для її зручного і практичного розміщення. Будь це висувні системи, модулі зі штирями або настінні міні-комоди. При недостатньому місці, можливо зберігання взуття на сітці з переставляються гачками. Таку сітку зручно вішати на стіну, двері або бічну стінку шафи.

Як видно зі статті, гардеробну кімнату, при бажанні, можливо обладнати в різних приміщеннях. Головне грамотне використання простору і матеріалів. Ідей для зберігання безліч.

Гардеробна кімната стане в нагоді як жінкам, так і чоловікам.