Глянцеві меблі в спальню 904

Ціна: индивидуальный просчет грн
02.03.2016

Глянцеві меблі в спальню виготовляється на замовлення в колір і за індивідуальними розмірами. Основною особливістю цього комплекту меблів є поверхні глянець. На двоспальному ліжку, виготовленої на замовлення, виблискує білий глянець з МДФ. Узголів’я складається з двох частин: на одній присутній фарбований МДФ незвичайної форми, а на іншій -- декоративний елемент з натуральної шкіри італійського виробництва.

Підставою для ортопедичного матраца служить ортопедична сітка, що складається з декількох букових ламелей. Для доступу до білизняному короба передбачені газові підйомні механізми. Ламелевая сітка кріпиться на металевій основі.

Крім ліжка в комплект глянцевих спальних меблів входять

  • комод глянець білого кольору;
  • компактні приліжкові тумбочки;
  • ящики з тандем напрямними Блюм, Німеччина;
  • туалетний столик, оснащений відкидним дзеркалом і вставкою зі шкіри;
  • шафа-купе зі шкіряною вставкою.

У декорі туалетного столика також використана натуральна шкіра білого кольору з тисненням. На деяких елементах меблів виблискують гарні камені Swarovski. Усі висувні шухляди оснащені сучасною фурнітурою Blum з направляючими і доводчиками.

Шафа-купе може похвалитися зручною розсувною системою шаф. У його дизайні використані ДСП, глянсовий МДФ і вставки з натуральної шкіри.

Комплект глянцевих меблів виготовляється за індивідуальним проектом на замовлення в Києві.

Фото меблів з глянцевого МДФ

інтер'єр спальні спальня в інтер'єрі глянцеве ліжко глянцева спальня шафа купе в спальню ліжко з ящиком ліжко з глянцевого МДФ глянцеве ліжко зі шкірою приліжкова тумбочка приліжкова тумба стрази Сваровськи приліжкова тумба с шухлядамиприліжкова тумбочка з ящиками узголів'я ліжка шафа зі вставками зі шкіри спинка ліжка зі шкірою дизайн спальні спальня на замовлення меблі для спальні вставки зі шкіри на шафу глянцеві меблі меблі глянець глянцевий комод камені сваровськиглянцеві меблі для спальні туалетний столик туалетний столик глянець туалетний столик глянець декор сваровськи туалетний столик з шкірою туалетний столик глянець узголів'я ліжка на замовлення

Відео огляд по дизайну інтер’єру спальної кімнати глянець

Cпальня глянец на заказ