Глянцеві приліжкові тумбочки 407

Ціна: 8000 1шт грн
01.03.2016

Виготовлення глянцевих тумбочок на замовлення. Універсальна компактна тумбочка з одним висувним ящиком для сучасної спальні в Києві. Проста в експлуатації, довговічна, стійка до різного роду механічних пошкоджень і появи подряпин. Виготовляється досвідченими фахівцями в Києві в потрібному кольорі і розмірі на замовлення. Умови персонального замовлення дозволяють гармонійно вписати тумбочку в інтер’єр так, щоб вона відповідала оформленню спальної кімнати.

Характеристики тумбочки біля ліжка глянець

  • матеріал – глянцевий ДСП (від Egger);
  • стандартний розмір – 30х45х45, колір – білий. Можливі інші варіанти габаритів і колірного оформлення;
  • глянцева кромка;
  • фурнітура Blum (Блюм) з плавним закриттям;
  • механізм відкриття та закриття ящиків здійснюється за допомогою доводчиків на типон (tip-on).

Ніжки у цій моделі тумбочки відсутні, як і звичні ручки.

Механізм закриття ящика дуже простий і грунтується на роботі доводчиків від популярного німецького розробника Блюм.

Дизайн тумбочки простий і лаконічний. Покриття глянцеве, але не слизьке. Має невелику вагу, легко переставляється в інше місце. Можливість вибору кольору дозволяє вписати тумбочку в інтер’єр.

Фото глянцевих тумбочок на замовлення

приліжкові тумбочки в інтер'єрі приліжкові тумбочки в спальню приліжкові тумбочки на замовлення приліжкові тумбочки з ДСП приліжкова тумбочка приліжкова тумбочка глянцеві приліжкові тумбочки білі приліжкові тумбочки приліжкові тумбочки з ящиками приліжкова тумбочка на замовлення приліжкові тумбочки приліжкові тумбочки глянець глянцева приліжкова тумбочка на замовлення приліжкові тумбочки з глянцевого ДСП