Класичний диван 124

Ціна: индивидуальный просчет грн
01.03.2016

Купити кутовий класичний диван на замовлення в Києві з розкладним механізмом. Виготовляється в класичному стилі за розмірами. Рекомендовано кутовий диван в стилі класики. Зробити свою вітальню затишною і надати їй оригінальності дуже просто. Для цього слід створити в приміщенні певний дизайн, який доповнить чудово красивий і зручний диван в оригінальному дизайні. Чудово красивий диван з чудовим малюнком можна встановити в абсолютно будь-якій кімнаті будинку або сучасної квартири. Комфортний виріб в будь-якому випадку подарує своїм власникам найкращий затишок і найвищий комфорт.

Привабливий меблевий виріб має в якості оббивки мереживну жакардову тканину. Виглядає це досить незвично та яскраво. Каркас меблевого предмета зроблений з екологічно чистої деревини та фанери. Диван виконаний в класичному стилі. Завдяки, якому виріб ідеально впишеться в будь-яке приміщення.

Опис кутового класичного дивана на замовлення

  • Сидіння м’якого предмета має знімні подушки, які вироблені з латексированного пінополіуретану.
  • Спинка та сидіння дивана має чіткий та витриманий малюнок.
  • На краях сидіння та на спинці канатик сріблястого кольору.

Особливий дизайн м’якого дивана надає власнику встановити його в центрі житлової кімнати.

Спинка класичного дивана не має грубих швів та будь-яких нерівностей.

Фото розкладного дивана в класичному стилі

класичний диван диван класика диван в класичному стилі подушки з кантиком тканина з орнаментом м'які меблі м'який диван розкладний механізм на диван розкладаючийся диван декор на класичний диван кутовий диван у вітальню диван в тканині спинка дивану класичний диван