Кутовий диван на кухню в шкірі 112

Ціна: индивидуальный просчет грн
29.02.2016

Кутовий диван на кухню в шкірі на замовлення. Купити диван шкіряний для кухні в Києві з підголовниками і приставним пуфом зі спальним місцем. При виготовленні будь-яких виробів з натуральної шкіри, починаючи від меблів і закінчуючи шкіряною оббивкою автомобіля, використовується дубленая шкіра. Ось тільки дублення її проводиться сполуками свинцю або хрому, а це не завжди добре. Хоча ці речовини, практично не виділяються в навколишнє середовище, тим не менш, звертати на це свою увагу буде не зайвим. Останнім часом дублення шкір на підприємствах переводять на старовинні способи за допомогою рослинної сировини, але це призводить до подорожчання продукції. Ми давно вже засвоїли. Якісний товар не може бути дешевим. При покупці меблів зі шкіри треба змиритися тільки з одним обмеженням -- відсутність домашніх вихованців. Шкіряні меблі та домашні вихованці -- речі не сумісні. Вибирати вам.

Характеристика кутового дивана на кухню в шкірі на замовлення

  • кутова форма
  • оббивка натуральна шкіра італійського виробництва
  • з утяжками на сидінні
  • з регулюючими підголівниками на спинці (підголовники можуть фіксуватися в декількох положеннях)
  • приставні пуфи формують спальне місце
  • не розкладний
  • з м’якими подушками

Створити комфортні умови і теплу атмосферу на кухні можна за допомогою правильних, функціональних і високоякісних предметів меблів. Багато власників житлових квартир і будинків вибирають для своїх кухонь прекрасний м’який кутовий диван, який має регульовані підголівники. Меблевий виріб має також компактні розміри і шкіряну оббивку білого кольору, за якою дуже легко доглядати. І це ще не все! Потрібно сказати, що функціональний диван має додаткові м’які пуфи обтягнуті білою шкірою, за допомогою яких на кухні можна за кілька хвилин організувати спальне місце для ваших гостей.

Виріб виготовлено тільки з високоміцних матеріалів, які мають чудові властивості і відмінні характеристики. Диван має також надійний і якісний каркас і висока якість шкіри, яка дуже добре пришита до сидіння меблевого предмета. Згодом вона не втратить своїх властивостей і не зіпсуватися.

Підголівники дивана можуть регулюватися і фіксуватися в декількох положеннях. Під час покупки дивана, покупець отримує додаткові подушки невеликого розміру обтягнуті тканиною. Задня стінка вироби може бути оббита високоякісним шкірзамінником або натуральною шкірою.

Фото модульного дивана зі спальним місцем

кутовий диван на кухню диван на кухню в шкірі шкіряний диван на кухню виробництво диванів в шкірі виробництво меблів в шкірі м'які меблі в шкірі диван з підголовниками диван з пуфами бежевий кутовий диван бежевий диван на кухню зручний диван на кухню ддиван на кухню зі спальним місцем спальний диван на кухню диван на кухню

Відео по кутовому дивану в шкірі с підголівниками на замовлення

Диван для кухни в коже на заказ