Кутовий диван на замовлення 104

Ціна: индивидуальный просчет грн
29.02.2016

Виготовлений м’який кутовий диван на замовлення з подушками без підлокітників. Виробництво нестандартних кутових диванів без боковин. Найгарніший кутовий диван, обтягнутий тканиною білого кольору впишеться в класичний дизайн вітальні. Крім цього, даний нерозкладний диван встановлюється в офісному приміщенні, в якому проводяться наради та інші офісні заходи.

При виготовленні використаний надійний каркас і екологічно чисті і безпечні матеріали.

Завдяки дизайну, меблі розташовують в центрі приміщення. На задній частині немає явних видимих опуклостей і швів. Крім цього, в кутовому дивані міцний підйомний механізм, який витримує навантаження. Під сидінням дивана розташована вільна ніша, призначена для зберігання постільної білизни та інших речей. За поверхнею меблевого предмета легко доглядати, з неї легко видаляти сильні забруднення.

Крім цього, тканина для дивана:

  • зносостійка,
  • приємна на дотик,
  • виробник тканини гарантує тривалий термін служби.

Гарантія виробника меблів в Києві MES Company 18 міcяців. Комфортний і затишний диван з розмірами під замовлення згідно з проектом. На ньому поміститься галаслива компанія або сім’я. Кутовий диван з подушками на спинці прикрасить житлову кімнату, і створить комфорт.

За формою виготовляється:

  • кутовим,
  • довільна,
  • П-подібний на замовлення.

Фото кутового дивана на замовлення

великий кутовий диван величезний кутовий диван кутовий диван на замовлення великий диван великий диван на замовлення м'які меблі на замовлення виробництво м'яких меблів виробництво м'яких меблів кутовий диван с подушками диван виробник диван від виробника виробництво м'яких меблів диван з коробом диван з ящиком диван з нішею усередині магазин диванів магазин диванів Київ диван Київ м'який кутовий диван

Відео по кутовому дивану з подушками без підлокітників

Угловой диван не раскладной на заказ

Список всіх кутових диванів нашого виробництва в каталозі.